Rozległy pożar na Targówku. Przyczyną mogło być ognisko

i

Autor: Straż Miejska Warszawa https://www.strazmiejska.waw.pl/aktualnosci/targowek/10082-sp%C5%82on%C4%99%C5%82o-1-000-metr%C3%B3w-kwadratowych-zaro%C5%9Bli.html?fbclid=IwAR0T9OOyTPiImx8LUCIcykqn_-nasXVrfUOceEsqMciTWWvE9oQIPAWf82I

Rozległy pożar na Targówku. Przyczyną mogło być ognisko

2021-03-25 14:33

W środę przed południem strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego przejeżdżając wiaduktem przy ul. Rozwadowskiego zauważyli rozległy pożar. Jak ustalono, spaleniu uległy trawy i zarośla na obszarze ok. 1000 metrów kwadratowych.

Duże zadymienie widoczne było z daleka. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. Jak się okazało, pożarem zostały objęte tereny wzdłuż linii kolejowej na tyłach dawnych zakładów tłuszczowych. Ogień rozprzestrzeniał się w kierunku ul. Bieżuńskiej, gdzie znajdują się drobne warsztaty i magazyny. Funkcjonariusze wezwali straż pożarną i zabezpieczyli miejsce zdarzenia odsuwając licznych gapiów na bezpieczną odległość. Do chwili ugaszenia pożaru strażnicy zabezpieczali działanie strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 15. Jak ustalono, spaleniu uległy trawy i zarośla na obszarze ok. 1000 metrów kwadratowych. Przyczyną pożaru mogło być ognisko, którego pozostałości odkryto na spalonym terenie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Rzucił się na policjantów z bagnetem
Sonda
Czy palenie na balkonach powinno być zakazane?
Źródło: Rozległy pożar na Targówku. Przyczyną mogło być ognisko