Rosyjska telewizja zhackowana. Rosjanie słuchają ukraińskich piosenek i hymnu!

i

Autor: @Bielast_pl/Twitter

Rosyjska telewizja zhackowana. Rosjanie słuchają ukraińskich piosenek i hymnu!

2022-02-27 9:33

The Kyiv Independen podaje, że rosyjska telewizja została zhackowana. Kilka stacji telewizyjnych transmituje treści pochodzące z Ukrainy, w tym piosenki i teledyski, a także ukraiński hymn. Grupa Anonymous wypowiedziała Rosji internetową wojnę i jak widać dotrzymuje danego słowa.

Oficjalnie Grupa Anonymous wypowiedziała Rosji cyberwojnę. Hakerzy od początku swoich działań unieruchomili już kilka najważniejszych rządowych stron, np. rosyjskiego ministerstwa obrony, Gazpromu, oficjalną stronę Kremla, czy Russia Today. Tym razem członkowie Anonymous zajęli się telewizją. Jak podaje The Kyiv Independen - ukraińska agencja telekomunikacyjna ogłosiła, że strona rosyjskiego regulatora medialnego nie działa, a do rosyjskich kanałów telewizyjnych włamano się, aby nadawać ukraińskie piosenki, a nawet hymn!

Rosyjska telewizja zhackowana

Informacje na ten temat potwierdziła także telewizja Biełsat. - Internauci podejrzewają, że może to być kolejna akcja grupy hakerskiej Anonymous, która wypowiedziała Rosji cyberwojnę w związku z atakiem na Ukrainę – czytamy w poście.

Warszawa pomaga uchodźcom z Ukrainy
Źródło: Rosyjska telewizja zhackowana. Rosjanie słuchają ukraińskich piosenek i hymnu!