Trasa Łazienkowska

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS Trasa Łazienkowska

Rondo na Powiślu znowu otwarte. Ale... w innej formie

2022-02-21 20:23

Remont Trasy Łazienkowskiej trwa. Drogowcy wyburzają kolejne elementy wiaduktu północnego tej arterii. Z tego powodu zamknięte było jedno z ważniejszych komunikacyjnie miejsc dla mieszkańców Powiśla. Teraz wraca, ale... w innej formie.

Powrót komunikacji miejskiej

Chodzi o rondo Sedlaczka, które na początku lutego zostało zamknięte w związku z wyburzaniem jednego z wiaduktów. To spowodowało, że na okolicznych ulicach nie jeździła komunikacja miejska, co było sporym utrudnieniem dla mieszkańców i uczniów. - Kursujące tędy autobusy linii: 107, 108, 109, 159, 162, 171, N33 i N83 wróciły na swoje podstawowe trasy. Pojazdy linii 107 i 159, jadące w kierunku ulicy Górnośląskiej zatrzymują się przy tymczasowym przystanku na ulicy Myśliwieckiej, przed bramą liceum imienia Stefana Batorego - czytamy w komunikacie Warszawskiego Transportu Publicznego. Różnica polega na tym, że na czas remontu Trasy Łazienkowskiej rondo Siedlaczka stało się skrzyżowaniem. Z kolei piesi nadal mogą korzystać z tymczasowego przejścia pod wiaduktem.

Ponowne zamknięcia w tym miejscu są planowane w przyszłym roku, podczas wyburzania drugiego z wiaduktów.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Tymczasowa organizacja ruchu na rondzie Sedlaczka

i

Autor: Warszawski Transport Publiczny
Zniszczone groby na Powązkach Wojskowych

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Już 6/10 będzie kozackim wynikiem

Pytanie 1 z 10
Ile samolotów porwali terroryści z Al-Kaidy 11 września 2001 roku?
Źródło: Rondo na Powiślu znowu otwarte. Ale... w innej formie