RAPORT Z ANTENY 22.03.2021: Tragiczny wypadek ukraińskiego autokaru na autostradzie A4. Lewandowski z orderem od prezydenta RP

i

Autor: internauta Do wypadk doszło przy zjeździe na MOP Kaszyce

RAPORT Z ANTENY 22.03.2021: Tragiczny wypadek ukraińskiego autokaru na autostradzie A4. Lewandowski z orderem od prezydenta RP

2021-03-22 10:23

Prokuratora bada sprawę tragicznego wypadku ukraińskiego autokaru w Jarosławiu. Na miejscu zginęła jedna osoba, a pięciu podróżnych zostało rannych. O tym mówimy w dzisiejszym RAPORCIE Z ANTENY. Będzie też o Robercie Lewandowskim, który punktualnie o godzinie 12.00 w pałacu prezydenckim odbierze Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski.

Prokuratora bada sprawę tragicznego wypadku ukraińskiego autokaru w Jarosławiu. Na miejscu zginęła jedna osoba, a pięciu podróżnych zostało rannych. Autobusem, którym z Wrocławia jechał na Ukrainę podróżowało 10 osób.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca autobusu na ukraińskich numerach rejestracyjnych wjechał w bariery energochłonne. Pokonał to zabezpieczenie wjeżdżając w skarpę - tłumaczy Anna Długosz, rzeczniczka jarosławskiej policji.

Kierowca autobusu był trzeźwy, ranni trafili do szpitali w Przemyślu, Lubaczowie i Przeworsku. Pozostali pasażerowie trafili do bursy międzyszkolnej w Jarosławiu.

Order dla Roberta Lewandowskiego

Za wybitne osiągnięcia sportowe i promowanie Polski na arenie międzynarodowej. Dzisiaj, 22 marca w pałacu prezydenckim Robert LEWANDOWSKI odbierze Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski. Przypomnijmy - w grudniu ubiegłego roku wygrał plebiscyt FIFA na Piłkarza Roku. Jest pierwszym Polakiem, który otrzymał to wyróżnienie. W finałowej trójce okazał się lepszy od Ronaldo czy Messiego.

Raport z anteny 22.03, godz.10
Źródło: RAPORT Z ANTENY 22.03.2021: Tragiczny wypadek ukraińskiego autokaru na autostradzie A4. Lewandowski z orderem od prezydenta RP