Rajd Polski

i

Autor: urwisss flickr.com Rajd Polski

RAJD POLSKI 2021: odcinek KAROWA - data i godzina finałowego przejazdu w Warszawie

2021-06-17 17:53

W tym roku Rajd Polski obchodzi swoje stulecie! 77. edycja zmagań najlepszych kierowców z Polski i Europy będzie więc dla wszystkich fanów sportów motorowych wyjątkowym przeżyciem. Najbardziej wyczekiwany jest oczywiście finał na ulicy Karowej w Warszawie. Dowiedzcie się, kiedy i o której się odbywa.

Rajd Polski 2021 - odcinek na ulicy Karowej będzie finałem tej wyjątkowej, bo jubileuszowej edycji. W tym roku przypada setna rocznica zorganizowania pierwszego takiego wydarzenia w naszym kraju. Z tej okazji finał ORLEN 77. Rajdu Polski będzie nosił nazwę Stulecie Rajdu Polski. W czasie wydarzenia wszyscy kibice będą mieli okazję oglądać przejazd klasycznych rajdówek oraz wyczyny legendarnych polskich rajdowców. Największe emocje budzi jednak finałowy odcinek na ulicach Browarnej, Furmańskiej i Karowej. Kierowcy z Polski i Europy będą musieli wykręcić jak najlepsze czasy na bruku i asfalcie. Emocje gwarantowane! Kiedy jest finał Rajdu Polski 2021? O której godzinie pierwszy samochód stanie na starcie? Datę i godzinę ostatniego odcinka ORLEN 77. Rajdu Polski poznacie w dalszej części artykułu.

Tak kierowca autobusu ratował niepełnosprawną kobietę na wózku
Sonda
Czy wirutalne rozgrywki sportowe to frajda dla kibiców?

Rajd Polski 2021 - data finału na Karowej

77. Rajd Polski startuje w piątek, 18 czerwca. Kierowcy rozpoczną zmagania od przejazdu na odcinku kwalifikacyjnym Tałty. Rozstrzygnięcie na Karowej zaplanowane jest zaś na niedzielę, 20 czerwca.

Rajd Polski 2021 - o której finał na Karowej?

Na którą godzinę zaplanowano zaś finałowy, warszawski odcinek Rajdu Polski 2021? Zmagania kierowców rozpoczną się o godzinie 18:00. Trasa liczy 2 kilometry. Należy pamiętać, że z powodu obostrzeń związanych z pandemią, przy trasie nie będzie wyznaczonych stref kibica. Warto wcześniej poszukać dobrego miejsca od obserwowania przejazdów rajdowców.

Źródło: RAJD POLSKI 2021: odcinek KAROWA - data i godzina finałowego przejazdu w Warszawie