Rajd Barbórka

i

Autor: pixabay.com / Ewelina Korzeniowska flickr.com Rajd Barbórka

Rajd Barbórka 2021 - HARMONOGRAM i MAPY tegorocznego Ogólnopolskiego Kryterium Asów

2021-12-01 11:11

To wydarzenie jest świętem wszystkich fanów i fanek sportów motorowych w Polsce! Rajd Barbórka 2021 odbywa się w Warszawie w dniach 3-4. grudnia. W naszym artykule znajdziecie mapy odcinków specjalnych oraz harmonogram rajdu.

Rajd Barbórka 2021 - harmonogram i mapy OS-ów to coś, co zainteresuje wielbicieli i wielbicielki sportów motorowych. W tym roku odbędzie się już 59. edycja Rajdu Barbórka – Ogólnopolskie Kryterium Asów. Sportowa impreza odbywająca się w Warszawie zadebiutowała w 1964 roku. Choć rajd nie jest zaliczany do żadnej sezonowej klasyfikacji, za każdym razem przyciąga tłumy kibiców. To za sprawą krótkich i niezwykle emocjonujących odcinków specjalnych. Najbardziej widowiskowy jest odcinek na Karowej - wąska, wijąca się ulica nie wybacza błędów i jest prawdziwym sprawdzianem umiejętności kierowców. Inne OS-y organizowane są na torach w Słomczynie, Bemowie i Służewcu. Tegoroczną nowością jest start w Pruszkowie, który inauguruje rajd (3.12 - godzina 18:00). Szykują się ogromne emocje! Już teraz zobaczcie mapy OS-ów i harmonogram Rajdu Barbórka 2021. Wszystko znajdziecie w galerii w dalszej części artykułu.

MAPY i HARMONOGRAM Rajdu Barbórka 2021

W poniższej galerii znajdziecie mapy odcinków specjalnych oraz harmonogram tegorocznych startów.

Trasy OS-ów - WIDEO

Część tras odcinków specjalnych Rajdu Barbórka 2021 zobaczycie też na poniższych nagraniach.

Wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Tak wygląda Fabryka Norblina

Źródło: barborka.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Rajd Barbórka 2021 - HARMONOGRAM i MAPY tegorocznego Ogólnopolskiego Kryterium Asów