Co to za zwierzę na powyższym zdjęciu?

i

Autor: u/thegingerharris Co to za zwierzę na powyższym zdjęciu?

Puszyste COŚ spacerowało po plaży. Czy odgadniesz co to za stworzenie?

2021-09-28 9:09

Co to za stworzenie na powyższym zdjęciu? Zgadnij co to za zwierze i jednocześnie spróbuj ustalić jak doszło do jego wykonania. W ostatnich dniach o tym zdjęciu jest głośno w internecie. Odpowiedź na zadane pytanie znajdziecie poniżej.

Zacznijmy od najprostszego, to pies, chociaż dość kudłaty. Jegozdjęcie zostało opublikowane na reddicie w podsekcji confusing_perspective już w lutym 2021 roku (ale zwierzę zostało zauważone na Twitterze i dopiero teraz stało się popularne).

Przejdźmy teraz do najtrudniejszej części – wyjaśnienia, co jest jaką częścią ciała. Popatrz na łapy po lewej stronie. W rzeczywistości są to tylne nogi, a właściwe, odpowiednio, to przednie.

Pies po prostu próbował się odwrócić podczas skoku, a obfitość gęstej sierści stwarza, jeśli nie złudzenie optyczne, to z pewnością zamieszanie na zdjęciu. Sami przyznacie, iż zdjęcie jest fantastyczne a pies wygląda niczym potwór z bajki!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

QUIZ o Gwiezdnych Wojnach. Jak dobrze znasz uniwersum Star Wars?

Pytanie 1 z 15
Kto skomponował pamiętny utwór "Duel of the fates"?
Źródło: Puszyste COŚ spacerowało po plaży. Czy odgadniesz co to za stworzenie?