Urodziny

i

Autor: pixabay.com Urodziny

Prezent urodzinowy odebrał na komendzie - dowiedzcie się, dlaczego [ZDJĘCIA]

2021-10-22 15:32

Zamiast cieszyć się prezentem w domu, musiał odebrać go z komendy policji! Zanim jednak solenizant mógł to zrobić, funkcjonariusze napracowali się w trakcie poszukiwań. W naszym artykule przeczytacie o kradzieży, której dokonano niedaleko Halinowa.

Na stronie Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim opisano niedawno sprawę, którą rozwiązywali mundurowi z Halinowa. W sobotę, 16 października, zostali oni powiadomieni o kradzieży busa. Okazało się jednak, że szukać trzeba nie tylko samochodu. Wewnątrz znajdował się mały motocykl będący prezentem urodzinowym dla syna właściciela busa. Chłopak miał dostać wymarzony motor na urodziny, które wypadały dzień później. Policjanci rozpoczęli poszukiwania busa i złodziei. Samochód odnaleźli szybko. W niedzielę rano odkryto go w lesie w miejscowości Cięciwa. Przestępcy na szczęście zostawili ślady - znaleziono opakowania ze znanej sieci restauracji i paragon na kwotę 200 zł. wystawiony w Pułtusku. Te tropy prowadziły do znanego policjantom 19-latka z gminy Dębe Wielkie, który mógł mieć związek z kradzieżą.

Wformie katabolizm mięśni

Złodzieje mieli na sumieniu więcej kradzieży

Policjanci pojawili się w domu 19-latka, gdzie oprócz niego zastali też drugiego mężczyznę. Miał on przy sobie 200-złotowe banknoty, co wskazywało na udział obu mężczyzn w kradzieży busa. Obaj zostali przesłuchani na komisariacie. Pękli - przyznali się do kradzieży samochodu i małego motoru. Okazało się jednak, że nie było to ich jedyne przestępstwo. W toku przesłuchania wyszło, że wcześniej ukradli dwa inne motory, z Pruszkowa i Grodziska Mazowieckiego. Tych kradzieży też dokonali w sobotnią noc.

Urodzinowa niespodzianka na komendzie

Wszystkie motory udało się odzyskać. A gdy policjanci skontaktowali się z ojcem małego solenizanta, postanowił on przyjechać wraz z synem prosto z imprezy urodzinowej. Prezent i życzenia odebrał więc od mundurowych. Sprawcom kradzieży grozi zaś 10 lat pozbawienia wolności.

kppminsk.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Prezent urodzinowy odebrał na komendzie - dowiedzcie się, dlaczego [ZDJĘCIA]