Galeria Młociny wspólnie z Niech Żyje Planeta i Slow Living Poland dla potrzebujących!

i

Autor: Materiały prasowe

Prawdziwa dawka rozrywki w Galerii Młociny – Kolejkoland zawitał na Bielany!

2021-12-17 8:48

Kolejkoland, czyli unikatowy park rozrywki i edukacji właśnie zawitał do Galerii Młociny, a wraz z nim prawdziwa dawka zabawy zarówno dla najmłodszych, jak i starszych klientów. Znajdująca się na pierwszym piętrze interaktywna wystawa kolejkowa to z pewnością świetna alternatywa na spędzanie czasu wolnego dla całej rodziny!

Galeria Młociny – jeden z najnowocześniejszych obiektów handlowych w stolicy – bardzo szybko dołączyła do grona miejsc niezwykle chętnie wybieranych przez warszawiaków. Poza bogatą ofertą rozrywkową, zakupową oraz gastronomiczną centrum handlowe niezwykle chętnie organizuje także liczne atrakcje i wydarzenia dla klientów, co sprawiło, że na Bielanach coś dla siebie znajdzie niemalże każdy mieszkaniec miasta, bez względu na wiek, płeć, czy też upodobania muzyczne. Tym razem do bielańskiego centrum handlowego zawitał Kolejkoland, czyli prawdziwa dawka rozrywki zarówno dla starszych, jak i najmłodszych klientów! Wystawę znajdziemy na piętrze 1, nad wejściem głównym do obiektu.

Eska ROCK: Wywiad z Arturem Gadowskim (IRA)

#Kolejkoland jest unikatowym parkiem edukacji i rozrywki prezentującym temat szynowych pojazdów jako światowego dziedzictwa kultury materialnej. Jest jedyną wystawą kolejkową w Polsce, gdzie można bawić się i uczyć przy pomocy interaktywnych makiet i stref aktywności, na których jeżdżą miniatury prawdziwych pociągów. Twórcy wystawy zbudowali ekspozycję, która prezentuje różnorodne aspekty tej tematyki. Każda ze stref wystawy jest dedykowana konkretnemu zagadnieniu. Zwiedzający uczestniczą w warsztatach edukacyjnych i w przystępny sposób poznają podstawowe, niezbędne wiadomości. Istotnym aspektem prezentowanym na wystawie jest wpływ korzystania ze zbiorowego transportu szynowego na ochronę środowiska.

Bilet ulgowy do Kolejkolandu kosztuje 18 zł, natomiast normalny 22 zł. Miejsce oferuje również atrakcyjne oferty dla grup.

Godziny otwarcia wystawy

środa – piątek 15:00 - 19:00sobota 11:00 - 19:00niedziela 11:00 - 19:00Grupy zorganizowane po potwierdzeniu rezerwacji od 11.00 do 15.00.

Więcej informacji na temat atrakcji organizowanych w Galerii Młociny znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl.