Kukiz zmieszany z błotem! Posłowie opozycji tego mu nie darują

i

Autor: MAREK KUDELSKI/ SUPER EXPRESS Kukiz zmieszany z błotem! Posłowie opozycji tego mu nie darują

Janusz Panasewicz o Pawle Kukizie: "Ty gnoju". Co go tak rozwścieczyło?

2021-08-11 21:18

Dzisiejsze głosowanie w Sejmie wzbudziło mnóstwo emocji - nie tylko wśród polityków, ale także... muzyków. To m.in. za sprawą Pawła Kukiza, który swoim głosem wsparł dzisiaj partię rządzącą. To pozwoliło na wznowienie obrad Sejmu, na których odbędzie się głosowanie ws. lex TVN.

Paweł Kukiz w ogniu krytyki. Na Twitterze pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy dotyczących jego decyzji ws. dzisiejszego głosowania w Sejmie. Chodzi o przerwę w obradach Sejmu. Początkowo Prawo i Sprawiedliwość przegrało głosowanie w tej sprawie. Jednak po dłużej przerwie, zgodnie z decyzją marszałek Sejmu, odbyło się ponownie. Tym razem, dzięki głosom posłów Pawła Kukiza, Jarosława Sachajko i Stanisława Żuka, partia rządząca zyskała większość. To z kolei oznaczało, że głosowanie ws. ustawy "lex TVN" mogło się odbyć. Ostatecznie ustawa została przegłosowana - "za" głosowało 228 posłów, "przeciw" 216 posłów. Teraz ustawa trafi do Senatu.

Czytaj także: LEX TVN: Sejm przyjął nowelizację ustawy medialnej. Co to znaczy?

Panasewicz krytykuje Kukiza

Zdaniem opozycji, posłowie, którzy ostatecznie wsparli swoimi głosami partię rządzącą, mieli otrzymać od Prawa i Sprawiedliwości korzystne oferty. W internecie kipi od wpisów dotyczących politycznej korupcji. Swoje zdanie wyraził też Janusz Panasewicz, polski wokalista rockowy kojarzony z zespołem Lady Pank.

- Zawsze bylem wstrzemięźliwy co do tego osobnika( wiadomo; muzyk, fajny kolega etc)ale to co stało się dziś, na oczach ludzi jest jednoznaczne. Wstydzę się każdego dnia kiedy przyszło mi podać ci rękę, ty gnoju - napisał na facebookowym profilu muzyk.

Poniżej znajdziecie galerię z wpisami polityków. ZOBACZ GALERIĘ:

QUIZ. Polska polityka od 1990 roku. Zna się na niej rzekomo każdy Polak. Udowodnij to

Pytanie 1 z 15
Który zespół wykonywał utwór disco polo dedykowany Aleksandrowi Kwaśniewskiemu?
Opole: protest przeciwko Lex TVN
Źródło: Janusz Panasewicz o Pawle Kukizie: "Ty gnoju". Co go tak rozwścieczyło?