Praga Południe - pożar samochodu na Wiatracznej

i

Autor: A.G. Praga Południe - pożar samochodu na Wiatracznej

POŻAR SAMOCHODU przy RONDZIE WIATRACZNA - widać wielkie kłęby dymu

2021-10-07 9:37

Po godzinie 9:00 przy warszawskim rondzie Wiatraczna na Pradze Południe doszło do groźnego zdarzenia. Na jezdni zapalił się samochód osobowy. Co się stało? Jaka jest sytuacja na miejscu? Czy komunikacja kursuje? O tym w artykule.

Rondo Wiatraczna - pożar samochodu! Wiadomości o zdarzeniu dostaliśmy od jednej z naszych reporterek. Po godzinie 9:00 informowała o pożarze auta osobowego w pobliżu ronda Wiatraczna na warszawskim Grochowie (Praga Południe). Auto stoi na jednym ze skrzyżowań. Widać płomienie wydobywające się spod maski. Samochód spowity jest zaś gęstym, szarym dymem. Na chwile obecną nie wiadomo, jak doszło do pożaru i czy ktoś ucierpiał. Na miejsce wezwano odpowiednia służby. Z doniesień naszej reporterki wynika, że komunikacja miejska nie przestała kursować, a w okolicy nie powstały korki. O dalszym przebiegu zdarzenia będziemy informować na bieżąco.

Pies leczy się w jesiennym ubranku

Aktualizacja - 12:00

Sytuacja wróciła do normy. Nie ma informacji o żadnych osobach, które mogły ucierpieć w zdarzeniu. Prawdopodobnie jedyną stratą jest spalony samochód.

Źródło: POŻAR SAMOCHODU przy RONDZIE WIATRACZNA - widać wielkie kłęby dymu