POŻAR NA NOWYM MIEŚCIE - trwa akcja straży pożarnej [MATERIAŁ AKTUALIZOWANY]

i

Autor: Arek Pogłud ESKA POŻAR NA NOWYM MIEŚCIE

POŻAR NA NOWYM MIEŚCIE - trwa akcja straży pożarnej [MATERIAŁ AKTUALIZOWANY]

2021-04-07 11:15

W rejonie warszawskiego Nowego Miasta wybuchł pożar. Trwa akcja strażaków, którzy próbują zapanować nad ogniem. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w naszym artykule. Aktualizujemy go na bieżąco.

Pożar na Nowym Mieście w Warszawie - jak donosi nasz reporter, ogień wybuchł w pobliżu jednego z budynków na ulicy Dolańskiego. Aktualnie na miejscu znajdują się jednostki straży pożarnej. Strażacy starają się opanować ogień. Z naszych informacji wynika, że płomienie na szczęście nie zagrażają mieszkańcom budynku. Nieznane są też przyczyny pożaru. Na zdjęciu widać jedynie kłęby czarnego dymu unoszące się nad ulicą. Wiadomo już, co spłonęło.

Miejsce zbrodni w Kozłowie

Warszawa - płomienie przy ul. Dolańskiego [AKTUALIZACJA]

Ulica Dolańskiego na Nowym Mieście jest ciasno zabudowana, na szczęście sytuacja została już opanowana i nie ma ryzyka rozprzestrzenienia się ognia. Pożar wybuchł w altance śmietnikowej przy jednym z budynków na Dolańskiego. Na miejscu pojawili się strażacy. Z informacji przekazanych przez rzeczników straży wynika, że w pożarze nikt nie ucierpiał. Poważnym zniszczeniom nie uległ też sam budynek. Obecnie usuwane są skutki pożaru na ul. Dolańskiego.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: POŻAR NA NOWYM MIEŚCIE - trwa akcja straży pożarnej [AKTUALIZACJA]