POSZUKIWANA LAURA KOPIK - policja prosi o pomoc w odszukaniu 16-latki

2021-11-16 13:44

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie proszą o pomoc w odnalezieniu 16-letniej Laury Kopik. W naszym artykule znajdziecie rysopis i inne informacje, które mogą pomóc w jej odszukaniu.

Poszukiwana Laura Kopik - taka informacja pojawiła się na stronie Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. Dziewczyna ostatni raz widziana była 1. listopada 2021 roku. Przebywała wówczas w domu swojej matki, gdzie spędzała czas na przepustce z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Nastolatka samowolnie opuściła dom, a z ustaleń policji wynika, że dziewczyna miała ze sobą ubrania na zmianę i telefon komórkowy. Laura do teraz nie nawiązała kontaktu z rodziną oraz nie powróciła do miejsca zamieszkania. W dalszej części artykułu znajdziecie jej rysopis i wszystkie niezbędne informacje dotyczące poszukiwań.

Gang okradający pasażerów pociągów rozbity

Laura Kopik - RYSOPIS i inne informacje

Laura Kopik - urodzona w 2005 roku -  zameldowana jest w Wołominie, przy ul. Broniewskiego

  • wzrost ok. – 178 cm
  • budowa ciała - szczupła
  • włosy - długie proste, ciemne, w odcieniu czerwonym
  • kolor oczu - ciemne (odcień piwny)
  • uszy - średnie przylegające
  • nos - średni, prosty
  • uzębienie - pełne.

W dniu ucieczki miała na sobie niebieskie spodnie jeansowe, czarną kurtkę i białe sportowe buty. WAŻNE: Laura cierpi na zaburzenia osobowości typu borderline.

Wszelkie informacje o zaginionej dziewczynie można kierować do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie przy ul. Wileńskiej 43a, tel. (22)776-20-21 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected].

Źródło: strazmiejska.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: POSZUKIWANA LAURA KOPIK - policja prosi o pomoc w odszukaniu 16-latki