Polka znęcała się nad mężem podczas wakacji w Hiszpanii. Teraz wakacje spędzi w więzieniu

i

Autor: Carmelo Vergara

Polka znęcała się nad mężem podczas wakacji w Hiszpanii. Teraz wakacje spędzi w więzieniu

2021-09-16 10:14

Polka, która wybrała się na wakacje do Hiszpanii ze swoim mężem, nie wróci z nich w planowanym terminie. Wszystko przez jej agresję wobec swojego męża, z którą wcale się nie kryła i biła go nawet przy innych. W końcu pracownicy hotelu nie wytrzymali i wezwali policje. Kobieta trafiła na dwa miesiące do więzienia.

Agresywna 34-letnia Polka trafiła do hiszpańskiego więzienia po tym jak pracownicy hotelu wezwali do niej policję. Kobieta wraz ze swoim 56-letnim mężem, pochodzenia niemieckiego spędzała wakacje w kurorcie Playa del Ingles. Przez cały pobyt biła swojego męża. W końcu jeden z pracowników chwycił za telefon i wezwał pomoc. Jak informuje hiszpański portal Canarias7.es, Polka biła męża po twarzy, co widzieli inny goście w kilku miejscach w hotelu. w którym para wypoczywała. Wieczorem 1 września do hotelu została wezwana policja. Po nią miał zadzwonić recepcjonista. Pomoc nadeszła po kilku sytuacjach, w których 34-latka wręcz wybuchała agresją wobec swojego „ukochanego”. Anna M. była agresywna po przyjeździe policji. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do aresztu. Jej sprawą zajął się hiszpański sąd.

CZYTAJ TAKŻE: Ten sport będzie zakazany w Europie od 2023 roku? „Można krzywdzić, okaleczać, zabijać dla przyjemności”

Polka znęcała się nad mężem. Dostawał ciosy bez powodu

Mąż agresywnej 34-latki złożył zeznania, w których potwierdził, że był bity przez swoją żonę. 56-letni Niemiec opowiedział, że przez kilka dni dostawał od kobiety ciosy zupełnie bez powodu. Sąd w San Bartolomé de Tirajana skazał Polkę na dwa miesiące więzienia.

Shanguy zrobili furorę wykonując Kalima Minou. Posłuchajcie tej wersji!
Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?
Źródło: Polka biła swojego męża podczas wakacji w Hiszpanii. PUBLICZNIE znęcała się nad mężczyzną