Korki na A1

i

Autor: pixabay.com Korki na A1

Polacy wyruszyli na długi weekend! Korki przed bramkami na autostradach!

2021-06-03 10:45

Polacy wyruszyli na długi weekend! Korki przed bramkami na autostradach! Kolejki tworzą się przed bramkami wjazdowymi na płatny odcinek autostrady A1 w Nowej Wsi k. Torunia w kierunku Gdańska. Czas oczekiwania wynosi powyżej 15 minut – poinformowało w czwartek rano Centrum Kontroli Ruchu na A1.

Korki w Nowej Wsi powstają wskutek dużego natężenia ruchu na A1 w okresie wzmożonych wyjazdów turystycznych oraz konieczności zatrzymania się w punkcie poboru opłat. Tworzą się zwykle przed i na początku tzw. długich weekendów oraz w wakacje, gdy podróżni udają się nad morze. Później zatory powstają na koniec wolnych dni, gdy trwają powroty z wypoczynku.

W czwartek rano korki spowodowane są najprawdopodobniej długim weekendem i wyjazdami nad morze. Korek ma już kilka kilometrów.

Szalał bmw na DK nr 10!

Północny odcinek A1 z Rusocina koło Gdańska do Nowej Wsi koło Torunia jest płatny, przejazd dalszą częścią trasy w kierunku Łodzi jest darmowy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Sonda
Czy chciałbyć aby sztuczna inteligencja działała już w Polsce?
Źródło: Polacy wyruszyli na długi weekend! Korki przed bramkami na autostradach!