Pokazała paragon z piekarni: cena za kawałek chleba i 2 bułki SZOKUJE!

i

Autor: pexels/demotywatory Pokazała paragon z piekarni: cena za kawałek chleba i 2 bułki SZOKUJE!

Pokazała paragon z piekarni: cena za kawałek chleba i 2 bułki SZOKUJE! Takich kwot jeszcze nie było!

2021-10-13 14:12

Mieszkanka Gdańska pochwaliła się ostatnio paragonem, który został jej wystawiony w piekarni. Kobieta kupiła kawałek chleba oraz dwie bułki. To, ile musiała za nie zapłacić, wbija w fotel. Okazuje się jednak, że cena ma też "drugie dno". Więcej przeczytacie w naszym materiale.

Paragony grozy wchodzą na nowy poziom. Nie chodzi już o ceny w restauracjach nad morzem podczas wakacji. W sieci coraz częściej pokazywane są paragony za zakupy najpotrzebniejszych przedmiotów. Niedawno wspominaliśmy o Radnym z Częstochowy, który w sieci opublikował zdjęcia paragonów za paliwo. Różnica cen powala! Więcej przeczytacie tutaj:

Zatankował na tej samej stacji benzynowej teraz i rok temu. Pokazał paragon! To więcej niż szok. Co za drożyzna!

Happening z okazji 130-lecia Sądeckiej Biblioteki Publicznej

Rosną także m.in. ceny żywności. Widać to podczas zakupów każdego dnia. Ostatnio w sieci pojawiły się zdjęcia paragonów jednej z mieszkanek Gdańska, która zakupy zrobiła w piekarni. Kobieta kupiła tam niecałe 30 dag chleba oraz dwie bułki. W sumie zapłaciła za to ponad 10 zł. Całą sprawę opisał portal O2.  Kobieta w rozmowie żali się, że "dwie bułki i cztery kromki chleba to prawie nic, a cena to chyba jak u Magdy Gessler". Zakupy miały zostać zrobione w znanej piekarni w Gdańsku. Zdjęcie paragonu możecie zobaczyć TUTAJ.

Źródło: Pokazała paragon z piekarni: cena za kawałek chleba i 2 bułki SZOKUJE! Takich kwot jeszcze nie było!