Pogoń Szczecin pokazała film z młodym Grosickim. Nagranie to hit w sieci!

i

Autor: Canva/Screen twitter Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin pokazała film z młodym Grosickim. Nagranie to hit w sieci!

Pogoń Szczecin pokazała film z młodym Grosickim. Nagranie to hit w sieci! [WIDEO]

2021-08-24 13:28

Od kilku dni głośno jest o powrocie Kamila Grosickiego do Pogoni Szczecin. Portowcy na swoim profilu w mediach społecznościowych udostępnili nagranie, na którym widać młodego "Grosika". Piłkarz już wtedy błyszczał przed kamerą. Zobaczcie koniecznie!

Kamil Grosicki zawodnikiem Pogoni Szczecin. Klub pokazał archiwalne nagranie

Kamil Grosicki znów będzie czarować swoją grą w Ekstraklasie. Piłkarz do Pogoni Szczecin wraca po 14 latach. "Grosik" z Portowcami związał się dwuletnim kontraktem z możliwością przedłużenia o kolejny rok.

Z okazji powrotu Grosickiego do Pogoni, klub na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieścił archiwalne nagranie. Widać na nim początki kariery Grosickiego. Uwagę przykuwa fragment, gdy reporter pyta młodego zawodnika o stopnie w szkole.

Jelenia Góra. Złodziej samochodu chciał pozostać anonimowy – założył czarną perukę i szpilki

"Kiedy spotkaliśmy się w Barzkowicach podczas obozu zimowego, pytałem, jakie będą stopnie na koniec roku, bo piłka piłką, ale uczyć się też trzeba - powiedział reporter. - No, dobre - odparł Kamil. Następnie widać, jak jego koledzy wybuchają śmiechem. Reporter więc dopytuje: Dobre czy bardzo dobre? - Dobre - powtórzył Grosik"

Nagranie szybko stało się hitem w sieci. Zobaczcie je poniżej.

Sonda
High League: Kto wygra walkę Medusa - Rataj?
Źródło: Pogoń Szczecin pokazała film z młodym Grosickim. Nagranie to hit w sieci! [WIDEO]