OSTATNI tak ciepły dzień w tym roku. Idzie POTĘŻNE załamanie pogody. Temperatura OSTRO w dół. Będzie też padać

i

Autor: screen/wxcharts.com OSTATNI tak ciepły dzień w tym roku. Idzie POTĘŻNE załamanie pogody. Temperatura OSTRO w dół. Będzie też padać

OSTATNI tak ciepły dzień w tym roku. Idzie POTĘŻNE załamanie pogody. Temperatura OSTRO w dół. Będzie też padać

2021-10-05 10:31

Mamy nadzieję, że skorzystaliście ze słońca i ciepła w ostatnich dniach. Nadciąga bowiem potężne załamanie pogody. Temperatura mocno poleci w dół. Będzie też porywiście wiać. Spodziewane są również intensywne opady deszczu.

Pogoda wtorek [5.10.2021]. To ostatni tak ciepły dzień w tym roku

Jeszcze we wtorek, 5 września koniecznie skorzystajmy ze słońca oraz wysokich temperatur. Po pracy czy szkole wybierzmy się na spacer. Jak podaje portal twojapogoda.pl, wtorek to ostatni tak ciepły dzień w tym roku. Na południu oraz zachodzie kraju na termometrach zobaczymy nawet 25 stopniu w cieniu! Na pozostałym obszarze od 16 do powyżej 20 stopni Celsjusza.

Kolejne dni upłyną nam pod znakiem zimna i deszczu. Jak dokładnie wygląda prognoza pogody na środę, 6 września? Jaka aura będzie w najbliższych dniach?

Kocie planty w Nowym Sączu po remoncie

Pogoda środa [6.10.2021]. Idzie potężne załamanie pogody

Załamanie pogody mieszkańcy zachodniej części Polski zaczną odczuwać już we wtorek. Do naszego kraju powoli zacznie napływać chłodny front. Ten przyniesie mocny spadek temperatury oraz obfite opady deszczu. Środowy poranek natomiast to już totalnie inna rzeczywistość. Cała Polska będzie przykryta gęstymi chmurami. Miejscami może spaść nawet 10-15 mm deszczu, co oznacza kilkugodzinne opady. Temperatura spadnie w niektórych miejscach nawet o 10 stopni. Maksymalnie zobaczymy 18 stopnie w centrum. Najmniej 14 stopni w Katowicach czy Zielonej Górze.

Źródło: OSTATNI tak ciepły dzień w tym roku. Idzie POTĘŻNE załamanie pogody. Temperatura OSTRO w dół. Będzie też padać