Piosenka z tweetów Krystyny Pawłowicz to HIT! Pada sławne fur Deutschland, jest też o Kukizie

i

Autor: screen Youtube/Paweł Kieler Piosenka z tweetów Krystyny Pawłowicz to HIT! Pada sławne "fur Deutschland", jest też o Kukizie

Piosenka z tweetów Krystyny Pawłowicz to HIT! Pada sławne "fur Deutschland", jest też o Kukizie [WIDEO]

2021-11-05 12:05

Znowu to zrobił! Paweł Kieler nagrał nowy kawałek, w którym cytuje mocne wypowiedzi m.in. z programów telewizyjnych. Tym razem na warsztat wziął Krystynę Pawłowicz i jej wpisy na Twitterze. Jest naprawdę ostro! Pada nawet sławne "fur Deutschland". To nagranie to hit!

Piosenka z tweetów Krystyny Pawłowicz hitem w sieci

Pamiętacie kawałek "Gdyby Wiadomości były piosenką"? Utwór w zeszłym roku szalał po sieci, zdobywając mnóstwo odsłon. Na Youtubie w ciągu roku zobaczyło go ponad 2,9 mln osób. Powstały też inne kawałki: m.in. "Gdyby Ukryta Prawda była piosenką" czy też "Gdyby 2020 był piosenką". Autorem kawałków jest Paweł Kieler, który pisze do nich muzykę. Tekstem piosenek są mocne cytaty z m.in. z programów telewizyjnych.

Ogród Świateł Lampa Aladyna już otwarty!

Teraz Kieler opublikował nowe nagranie. Jego bohaterką jest Krystyna Pawłowicz, a dokładniej jej wpisy na Twitterze. Sędzia TK znana jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi czy wpisów w mediach społecznościowych. Jak podkreśla autor, nagranie, tak samo jak poprzednie, ma charakter humorystyczno-rozrywkowy.

Chwila przerwy w walce o Polskę, jak bardzo cieszę się, że już nie jestem posłem. Polska też musi przygotować się do wojny, jako Polka tankowałabym tylko na stacji Orlen. Faceci zniewieścieli, a idzie wojna - czy Polak powie Niemcom "Fur Deutschland"? Nie wspieram Owsiaka, ani fundacji WOŚP, panie Pawle Kukiz - z pana jest gość! - słyszymy m.in. w utworze. Co jeszcze? Sprawdźcie poniżej!

Źródło: Piosenka z tweetów Krystyny Pawłowicz to HIT! Pada sławne "fur Deutschland", jest też o Kukizie [WIDEO]