Legia Warszawa

i

Autor: Fot. Mateusz Kostrzewa / https://legia.com/pilka-nozna Legia Warszawa

Piłkarze Legi Warszawa w TWOJEJ SZKOLE - jak zgłosić placówkę?

2022-03-25 14:13

Legia Warszawa wraca do tradycji spotkań z uczniami i uczennicami warszawskich szkół. Placówki odwiedzą piłkarze pierwszego składu Wojskowych. Jak zgłosić szkołę do projektu? Wszystkie informacje znajdziecie w naszym artykule.

Legia Warszawa rusza do stołecznych szkół! Po dłuższej przerwie znów nadarza się możliwość spotkania z idolami z pierwszego składu Wojskowych. Akcja, której partneruje Miasto Stołeczne Warszawa, to możliwość zdobycia autografów, zrobienia wspólnych zdjęć i porozmawiania z zawodnikami klubu. Ponadto każda odwiedzona szkoła otrzymuje od Legii Warszawa pakiet biletów dla uczniów i uczennic na wybrane mecze przy Łazienkowskiej 3. Młodzież może też liczyć na karty i plakaty z podpisami gwiazd drużyny. Jak skorzystać z tej okazji? Wystarczy zgłosić placówkę! W dalszej części artykułu piszemy, jak można to zrobić.

Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu

Odwiedziny piłkarzy Legii Warszawa w szkole - jak zgłosić placówkę?

Każda szkoła biorąca udział w akcji otrzyma certyfikat szkoły kibicującej Legii i trafi do rejestru wykorzystywanego w przyszłych projektach dla dzieci i młodzieży. Zgłoszenie należy wysłać na adres [email protected]. W treści wiadomości musi się znaleźć ciekawe uzasadnienie tego, dlaczego piłkarze powinni odwiedzić zgłaszaną placówkę.

Źródło: legia.com/pilka-nozna

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Piłkarze Legi Warszawa w TWOJEJ SZKOLE - jak zgłosić placówkę?