Pijany sędzia na meczu hokeja: Nie był w stanie ustać na nogach! [WIDEO]

i

Autor: twitter.com

Pijany sędzia na meczu hokeja: Nie był w stanie ustać na nogach! [WIDEO]

2021-09-22 12:55

Sędziowanie meczu hokeja nie jest takie proste... kiedy jest się pod wpływem alkoholu! Przekonał się o tym na własnej skórze sędzia, który był kompletnie pijany. W necie pojawiło się nagranie. Jakie konsekwencje poniósł

"Takie rzeczy tylko w Rosji" - w tym przypadku rzeczywiście mamy sytuację z meczy u naszych zagranicznych sąsiadków. Podczas spotkania hokejowego rocznika 2011 w Pucharze Moskwy pomiędzy Spartakiem a Akademią Charłamowa doszło do tej niecodziennej sytuacji. Na lodzie pojawił się sędzia, który miał problem z jazdą na łyżwach. 

Na filmie widać, że niespecjalnie zdaje sobie sprawę z tego, jak się zachowuje. Już na początku spotkania arbiter zaliczył pierwszy upadek na lód. Kolejne miały miejsce chwilę później.

Ostatecznie po 5 minutach meczu zdecydowano się na jego przerwie, a pijany sędzia postanowił zejść z placu gry. Oficjalnie przez… problemy z łyżwami. Alkomat z pewnością podał prawdziwe przyczyny. 

Filmy z tego spektakularnego meczu szybko obiegły rosyjski internet i stały się jego hitem.

Feralny arbiter już nie będzie nigdy miał okazji poprowadzić żadnego oficjalnego meczu. Otrzymał dożywotnią dyskwalifikację nałożoną przez odpowiednią komisję.

Brat zamordowanego strażaka z OSP Susz przyznał się do zarzutów. Grozi mu dożywocie
Źródło: Pijany sędzia na meczu hokeja: Nie był w stanie ustać na nogach! [WIDEO]