Pijana Sypialnia w Galerii Młociny, czyli Klapsy na Bielanach!

i

Autor: Materiały prasowe

Pijana Sypialnia w Galerii Młociny, czyli Klapsy na Bielanach!

2021-09-28 8:07

To już prawdziwa tradycja! Pijana Sypialnia ponownie zawita do Galerii Młociny! Już 7 października o godzinie 19:00 słynni aktorzy kolejny raz zaczarują widownię, prezentując niezapomniane widowisko! Spektakl „Klapsy” w reżyserii Stanisława Dembskiego oraz Sławomira Narlocha, który niewątpliwie przeniesie zainteresowanych do świata Kultury przez wielkie „K”, odbędzie się w sali znajdującej się na poziomie 0, tuż obok sklepu Wojas

Miłośnicy dobrej zabawy z całą pewnością powinni zobaczyć rozmach i energię, które przekazują artyści z Pijanej Sypialni. Najbliższe, przepełnione fantazją i niezwykłą atmosferą spotkanie, będzie się już 7 października o godzinie 19:00 w Galerii Młociny (poziom 0)!

#TeatrNaLeżakach

Teatr na Leżakach to autorski projekt Teatru Pijana Sypialnia zrealizowany z myślą o tych, którzy w niezobowiązującej atmosferze pragną spotkać się Kulturą przez wielkie K. Na miłośników dobrej zabawy czekają rozmach i energia zaprezentowane przez wyjątkowy zespół artystów. Wśród nich aktorzy, tancerze oraz wokaliści, którzy swoją kreatywnością zdecydowanie wychodzą poza ramy rutyny. Spektakl „Klapsy” to projekt, którego nie mogą przegapić nie tylko najwięksi przyjaciele sztuki w każdej formie, ale także ci, którzy tę znajomość dopiero rozpoczynają.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

#Klapsy

Inspiracją do stworzenia spektaklu zatytułowanego „Klapsy” stała się wielkopolska legenda o magicznej gruszy. Otóż odkąd w drzewie tym została uwięziona Pani Śmierć, ludzie przestali umierać. Twórcy, posługując się językiem groteskowego oratorium, snują fantazje na temat sensu marzeń, tęsknoty i miłości w świecie, w którym śmierć nie istnieje. Nie poddają się jednak minorowemu nastrojowi, dzięki przerysowanym i komicznym postaciom widowiska oraz wykreowanej na scenie absurdalnej rzeczywistości.

Posłuchajcie kojącego brzęczenia pszczół i odpocznijcie w naszej altance pod gruszą – śmierci nie ma!

Więcej informacji na temat atrakcji przygotowanych z myślą o odwiedzających znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl.