Piaseczno: pijany kierowca zniszczył przystanek - jazdę pod wpływem TRANSMITOWAŁ ONLINE!

i

Autor: httpkpppiaseczno.policja.waw.pl Piaseczno - rozbity przystanek

Piaseczno: pijany kierowca zniszczył przystanek - jazdę pod wpływem TRANSMITOWAŁ ONLINE!

2021-04-14 15:45

Rajd pijanego kierowcy ulicami piaseczna zakończył się wjechaniem w przystanek autobusowy. Po wstępnym śledztwie okazało się, że nietrzeźwy mężczyzna transmitował wszystko online! W naszym artykule poznajcie szczegóły sprawy.

Piaseczno - całkowicie zniszczona wiata przystankowa i niewielkie obrażenia 76-letniej kobiety. To na szczęście jedyne skutki szalonego rajdu pijanego kierowcy ulicami miasta, który miał miejsce we wtorek. Mężczyzna nie tylko siadł za kółko pod wpływem alkoholu, ale też swoją jazdę transmitował online! To wynika z ustaleń policji, która zatrzymała 27-latka. Wezwanie dostali mundurowi komisariatu w Konstancinie-Jeziornie. Na ulicy Mirkowskiej w Piasecznie doszło do zniszczenia przystanku komunikacji miejskiej. Sprawcą był właśnie młody mężczyzna, kierowca chryslera, który pędząc z ogromną prędkością nie zdołał zapanować nad pojazdem. Przeprowadzone na miejscu badanie wykazało, że w organizmie miał ponad pół promila alkoholu!.

Pędził motocyklem ponad 200 km/h

Jazdę transmitował online

W zdarzeniu śmierci uniknęła 76-latka, która czekała na przystanku na autobus. Kobieta doznała tylko niegroźnych obrażeń. Policjanci z Konstancina-Jeziorny w policyjnym systemie informatycznym ustalili, że 27- latek nie posiada prawa jazdy. Najbardziej zaskakującym faktem jest jednak to, że że swoją jazdę ulicami miasta, jak i wjazd w przystanek, pijany kierowca transmitował online w internecie. Mężczyźnie przedstawiono zarzuty karne za prowadzanie pod wpływem alkoholu i bez uprawnień oraz za sprowadzenie realnego zagrożenia w ruchu drogowym i zniszczenie mienia.

Źródło: kpppiaseczno.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Piaseczno: pijany kierowca zniszczył przystanek - jazdę pod wpływem TRANSMITOWAŁ ONLINE!