Autobus ZTM

i

Autor: Janusz Jakubowski flickr.com Autobus ZTM

PANIKA W AUTOBUSIE - pasażerowie stratowali jedna osobę

2021-10-12 9:43

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek rano, 12 października. Po awarii w autobusie ZTM, ludzie wewnątrz wpadli w panikę. Poszkodowana została jedna osoba, która została stratowana przez pasażerów. Szczegóły zdarzenia w naszym artykule.

We wtorkowy poranek, 12 października, na skrzyżowaniu Górczewskiej oraz Płockiej rozegrały się prawdziwie dantejskie sceny. W jednym za autobusów komunikacji miejskiej doszło do stratowania! Stało się to po awarii wewnątrz pojazdu. Jak donosi tvn24.pl, który pisał o sprawie, doszło do wycieku płynu chłodniczego. Dziennikarze, powołując się na straż pożarną, piszą, że płyn wystrzelił wewnątrz autobusu aż pod sufit. To wywołało panikę wśród pasażerów i pasażerek - wszyscy chcieli jak najszybciej opuścić pojazd. W trakcie chaotycznej ewakuacji stratowano jedną z osób. Co się z nią stało? Jak wygląda sytuacja przy Górczewskiej i Płockiej? O tym w dalszej części artykułu.

Poradnik Zdrowie: kiedy iść do urologa?

Stratowana osoba trafiła do szpitala

Poszkodowana osoba została przewieziona do szpitala. Służby nie podały żadnych informacji dotyczących jej stanu.

Służby opanowały sytuację

Na miejscu zdarzenia pracowała policja, pogotowie i cztery zastępy straży pożarnej. Sytuacja wróciła do normalności po 7:30. Wcześniej trasa była zablokowana, a w okolicy skrzyżowania tworzyły się korki.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: PANIKA W AUTOBUSIE - pasażerowie stratowali jedna osobę