Ogłosili konkurs na najgorszą szkolną toaletę. Otworzyli tym samym wrota do piekła [FOTO]

2021-05-31 10:02

Firma produkująca chemię gospodarczą ogłosiła w Rosji konkurs na najgorszą szkolną toaletę. Aby wziąć w konkursie udział trzeba wysłać zdjęcie toalety na odpowiedniego maila. Firma zobowiązała się, iż najgorsze toalety zostaną przez nią wyremontowane. Jednak tak szokujących zdjęć nie spodziewał się chyba nikt, wiele z toalet są tak w opłakanym stanie, iż stały się hitami internetu. Zobacz najgorsze szkolne toalety w naszej galerii.

Strona konkursu organizowanego przez Domestos zawiera zdjęcia z ponad stu rosyjskich szkół, gdzie toalety remontu nie wiedziały od kilkunastu lat. Brak kabin toaletowych, zardzewiałe rury - wszystko to ukraszone jest podpisami zniesmaczonych rodziców, którzy piszą, iż od 50 lat toalety w szkołach nie widziały remontu.

W tej chwili liderem w konkursie jest łazienka Liceum nr 44 w Czeboksarach. Dyrektor szkoły powiedziała nawet lokalnej prasie, iż jest jest z tego faktu zadowolona, ponieważ nie ma możliwości pozyskania inaczej środków na remont toalety.

Konkurs na najgorszą szkolną toaletę rozpoczął się już w marcu, ale dopiero teraz został zauważany. Domestos wyremontował już toalety w rosyjskich szkołach w 2019 i 2020 roku.

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Ogłosili konkurs na najgorszą szkolną toaletę. Otworzyli tym samym wrota do piekła [FOTO]