Kibice na stadionie

i

Autor: pixabay.com Kibice na stadionie

OBSCENICZNE ZACHOWANIE KIBICA - robił to na trybunie rodzinnej [FOTO]

2021-09-23 10:06

Nie milkną echa po zamieszkach na stadionie Félix-Bollaert, gdzie w sobotę, 18 września, rozgrywany był mecz ligi francuskiej pomiędzy Lens i Lille. Oprócz bójek i ludzi wbiegających na murawę, obiektyw aparatu uchwycił kibica Lille, który zszokował obscenicznym zachowaniem widownię na trybunie rodzinnej.

Mecz Lens - Lille rozegrany został w sobotę, 18 września. Zwyciężyło Lens po golu strzelonym przez Przemysława Frankowskiego w 74 minucie. Polak był chyba jedynym pozytywnym bohaterem meczu. Spotkanie zostanie bowiem źle zapamiętane za sprawą zamieszek, do jakich doszło w przerwie meczu. Zaczęło się od wzajemnych wyzwisk fanów obu drużyn derbów regionu Nord-Pas du Calais. Na słowach się nie skończyło. Gospodarze i goście obrzucali się przedmiotami, a grupy najbardziej rozwścieczonych kiboli przebiegły przez boisko, by dostać się na przeciwległe sektory. W bójkach poszkodowanych zostało w sumie 6 osób. Ciężko jednak ocenić szkody moralne osób na trybunie rodzinnej RC Lens, którzy musieli przeżyć szok po tym, co zrobił tam jeden z pseudokibiców Lille. Jego obsceniczne zachowanie uchwycił obiektyw aparatu.

Kultowe ekranizacje lektur. Groby aktorów Znachora, Wesela, Chłopów, Pana Tadeusza, Kariery Nikodema Dyzmy i Ziemi obiecanej | Niezapomniani

Kibic masturbował się na trybunach - widziały to rodziny z dziećmi

Jeden z pseudokibiców Lille, który przedostał się do sektora gospodarzy, dotarł przed trybunę rodzinną. Z tego miejsca mecze oglądają rodzice, którzy na spotkania zabierają swoje dzieci. Kibol postanowił zszokować ich w wyjątkowo okropny sposób - obnażył genitalia i zaczął masturbować się na oczach widowni. Zdjęcie trafiło do sieci.

Mężczyzna raczej nie uniknie konsekwencji. Grozi mu rok pozbawienia wolności i 15 000 euro kary. Sankcje spotkają też klub gospodarzy - podczas planowanych spotkań z Strasbourgiem i Reims trybuny będą puste.

Źródło: OBSCENICZNE ZACHOWANIE KIBICA - robił TO przed trybuną rodzinną [FOTO]