Nożownik z Mokotowa - RYSOPIS i ZDJECIE opublikowane! Policja prosi o pomoc

i

Autor: mokotow.policja.waw.pl Nożownik z Mokotowa

Nożownik z Mokotowa - RYSOPIS i ZDJECIE opublikowane! Policja prosi o pomoc

2021-04-19 11:24

Warszawska policja upubliczniła wizerunek mężczyzny, który zaatakował i zranił nożem jedną z mieszkanek stolicy. Włączamy się w akcję poszukiwań. W naszym artykule znajdziecie zdjęcie i rysopis nożownika z Mokotowa.

Nożownik z Mokotowa - rysopis i zdjęcie opublikowane przez Policję, mają pomóc w ujęciu groźnego przestępcy. Sprawa dotyczy wydarzeń, które miały miejsce w Warszawie 15.03.2021. Tego dnia, około godziny 19:00 na ul. Czerskiej 21, doszło do ataku na kobietę, którego sprawca jest najprawdopodobniej mężczyzna uchwycony na zdjęciach z monitoringu miejskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością przeciwko Życiu i Zdrowiu KRP II, którzy zajmują się sprawą, wynika, że sprawca napadł na mieszkankę Warszawy i zadał jej ciosy ostrym narzędziem w okolice głowy. Rany poszkodowanej to między innymi obrażenia twarzy. Następnie sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Dzięki nagraniom z monitoringu udało się ustalić trasę jego ucieczki. Każdy, kto może pomóc w złapaniu nożownika, powinien zapoznać się z jego rysopisem.

Kibole okradli własny klub

Rysopis nożownika z Mokotowa

Na stronie mokotow.policja.waw.pl znaleźć można rysopis sprawcy napaści. Podejrzany to mężczyzna w wieku ok. 30-40 lat, mający około 180 cm wzrostu, ubrany w ciemną kurtką oraz spodnie. Po zdarzeniu uciekał ulicą Podchorążych do skrzyżowania i dalej przy obiekcie SOP, a następnie skręcił w ul. Sielecką.

Zdjęcie i trasa ucieczki nożownika [GALERIA]

Poniżej zamieszczamy galerię, w której znajdziecie zarówno zdjęcia nożownika z monitoringu, jak i trasę jego ucieczki.

Gdzie zgłaszać informacje o nożowniku?

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu, albo były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty, lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 (czynne całą dobę) albo 47 72 392 24 od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00 lub mailowo na adres: [email protected].

Źródło: mokotow.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Nożownik z Mokotowa - RYSOPIS i ZDJECIE opublikowane! Policja prosi o pomoc