Atak nożownika w CH Arkadia w Warszawie

i

Autor: Tadeusz Mróz Atak nożownika w CH Arkadia w Warszawie

Nożownik z Arkadii wciąż na wolności! Policja poszukuje niebezpiecznego mężczyzny!

2021-07-19 7:42

Napastnik wciąż na wolności! Policja szuka mężczyzny, który ranił nożem dwie osoby w warszawskim centrum handlowym (Arkadia) na Żoliborzu. Do szarpaniny na terenie popularnego na zakupy miejsca, doszło w sobotę wieczorem. Policja podaje, ze uczestnicy bójki nie byli Polakami!

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 17 lipca w Warszawie. Tuż po 19 policja otrzymała zgłoszenie o awanturze w pobliżu jednego ze sklepów w centrum handlowych Arkadia. Trzech mężczyzn brało udział w bójce, w pewnym momencie jeden z nich wyciągnął nóż i ranił nim dwóch pozostałych. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala, a na miejscu interweniowały służby. Klienci sklepów, którzy byli świadkami wydarzenia mieli powody do obaw. Sprawca zdarzenia uciekł z miejsca przestępstwa i wciąż jest poszukiwany. Mundurowi wciąż ujawnili, dlaczego między mężczyznami doszło do szarpaniny. Wiemy jednak, że uczestnicy bójki nie byli Polakami. Życiom ofiar nie zagraża obecnie niebezpieczeństwo.

Według informacji, które podała Gazeta Wyborcza, policja miała otrzymać wcześniej informacje, że na terenie centrum handlowego może przebywać osoba, która posiada nóż. Mogło jednak chodzić o zupełnie innego mężczyznę.

Ostre sceny seksu na plaży w Mielnie. Kochali się na oczach tłumów

Nożownik z Arkadii wciąż na wolności! Policja poszukuje niebezpiecznego mężczyzny!

Sprawcy wciąż nie udało się zatrzymać. Klienci sklepów nie mają się już czego obawiać. Wszystkie osoby, które posiadają informację o tym, gdzie może przebywać mężczyzna, który dokonał sobotniego ataku są proszone o pilny kontakt z policją.

Źródło: Nożownik z Arkadii wciąż na wolności! Policja poszukuje niebezpiecznego mężczyzny!