Testy sprawnościowe do policji

i

Autor: Hans Braxmeier z Pixabay

Nowe testy sprawnościowe do policji jak dla 10-latka? Czy dalibyście radę? [QUIZ]

2021-06-08 9:28

Nowe testy sprawnościowe do policji jak dla 10-latka? Policja obniża poziom testów, a policjanci komentują. Na policyjnym forum, niektórzy napisali, że obecni policjanci nie trenują niczego poza służbą i nawet obniżone wymagania na testach sprawiłyby im nie lada problem. A czy ty dałbyś/dałabyś radę na testach? Może kariera w policji stoi przed tobą otworem? Sprawdź to!

Polska policja obniżyła wymagania na testach sprawnościowych dla mężczyzn i kobiet. Kiedyś, aby zaliczyć cztery podstawowe ćwiczenia, trzeba była wykazać się dobrą formą, a teraz? Niektórzy policjanci na forum policji piszą, że obecni mundurowi poza służbą nie uprawiają żadnej innej aktywności. To sprawia, że nawet obniżone wymagania mogą sprawić im trudności i zapewne nie przeszliby tych testów. Niektórzy twierdzą za to, że nowe wymagania to poziom jak dla 10-latka.  Jeszcze rok temu, aby zaliczyć rzut trzykilogramową piłką, trzeba było rzucić 11 metrów, zrobić 29 brzuszków w 30 sekund, zaliczyć bieg ze zmianą kierunku biegu w 24 sekundy, oraz mieć mniejszy czas na kilometr niż 3 minuty i 30 sekund.

Jakie teraz są wymagania? Dalibyście radę dostać się do policji w 2021 roku? Sprawdźcie! Może kariera w policji stoi przed wami otworem! 

Policyjny dron w akcji w pow. strzyżowskim

Nowe testy sprawnościowe do policji jak dla 10-latka? Czy dałbyś/dałabyś radę??

Pytanie 1 z 8
MĘŻCZYŹNI: Rzut oburącz piłką o wadze 3 kg. Ile metrów muszą rzucić mężczyźni?
Nowe testy sprawnościowe do policji jak dla 10-latka? Czy dałbyś/dałabyś radę??
Źródło: Dostałbyś się do POLICJI w 2021 roku? Sprawdź! Testy jak dla 10-latka! [QUIZ]