Księgarnia

i

Autor: pixabay.com Księgarnia

Noc Księgarń 2021 w Warszawie - kiedy jest święto wszystkich moli książkowych?

2021-09-28 11:18

Tej nocy wszystkie księgarnie w stolicy będą pękać w szwach! Noc Księgarń 2021 to jedno z najciekawszych wydarzeń literackich tego roku. W naszym artykule znajdziecie datę tegorocznej edycji święta czytelników i czytelniczek.

Noc Księgarń 2021 w Warszawie będzie okazją do odwiedzenia wielu wyjątkowych miejsc, spotkań z autorami i autorkami oraz, rzecz jasna, nabycia znakomitych książek. Wydarzenie organizowane w Stolicy i innych polskich miastach na stałe weszło do kalendarza wydarzeń literackich. Ogólnokrajowy festiwal organizowany jest od 2019 roku przez dystrybutora książek OSDW Azymut. W programie są spotkania autorskie, debaty, warsztaty, kiermasze czy koncerty, a do inicjatywy z każdym rokiem dołącza coraz więcej księgarń i wydawnictw. Udział w Nocy Księgarń 2021 zapowiedziało kilkadziesiąt księgarń z Warszawy. Sprawdźcie, dokąd i kiedy można się udać podczas święta moli książkowych.

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!

Kiedy jest Noc Księgarń 2021?

W Noc Księgarń 2021 w Warszawskich księgarniach spotkamy ulubionych autorów i autorki oraz nabędziemy książki w atrakcyjnych cenach. Tegoroczną, trzecią już edycję, zaplanowano na 22 października. Wydarzenie rozpoczyna się po zmroku. Szczegółowy program pojawi się na stronie nocksiegarn.pl po 30 września.

Noc Księgarń 2021 w Warszawie - które księgarnie biorą udział?

Niemal 30 księgarni w Warszawie zgłosiło chęć udziału w Nocy Księgarń 2021. Lokalizacje wszystkich możecie sprawdzić na poniższej mapie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Noc Księgarń 2021 w Warszawie - kiedy jest święto wszystkich moli książkowych?