Pilne!

i

Autor: Radio Eska

NIEPORET: zderzenie dwóch samochodów przez łosia na drodze - czy są ofiary śmiertelne?

2021-06-04 13:05

W Nieporęcie, na drodze wojewódzkiej numer 631, doszło do poważnego wypadku! Ze wstępnych informacji wynika, że przyczyną wypadku był łoś, który wybiegł na drogę. Czy w wypadku ktoś zginął? Jaka jest sytuacja po wypadku w Nieporęcie? Dowiedzcie się tego z naszego artykułu.

Wypadek w Nieporęcie - auto zderzyło się z łosiem

Nieporęt - zderzenie dwóch samochodów! Wstępne ustalenia mówią, że przyczyną wypadku był łoś, który wybiegł z lasu na jezdnię. Do wypadku doszło w piątek, 4 czerwca, na drodze wojewódzkiej numer 631 około południa. Na miejscu pojawiła się policja i służby ratownicze. Wyznaczono objazdy. Czy ktoś ucierpiał w wypadku? Czy były ofiary śmiertelne? Dowiecie się tego z dalszej części artykułu.

Miliony lewych papierosów ukryte za ziemniakami

Wypadek w Nieporęcie - 3 osoby poszkodowane

3 osoby zostały ranne w wypadku, do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej numer 631 w Nieporęcie. Zderzył się tam 2 samochody osobowe. Jedna z poszkodowanych osób wyszła z rozbitego pojazdu o własnych siłach, dwie inne były zakleszczone. Z auta wydostali je strażacy. Wiadomo, że w chwili wyciągnięcia z wraku pojazdu, obie ofiary były nieprzytomne. Ze wstępnych informacji wynika, że przyczyną wypadku był łoś, który wybiegł na drogę. Kierowcy próbowali go ominąć. Właśnie wtedy doszło do zderzenia. Droga w tym miejscu jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy. Jeśli pojawi się więcej informacji, zaktualizujemy artykuł.

AKTUALIZACJA 13:00 - jedna ofiara śmiertelna po wypadku w Nieporęcie

Zmarła jedna z osób rannych w wypadku na drodze wojewódzkiej numer 631 w Nieporęcie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, po tym jak na jezdnię wybiegł łoś. W sumie poszkodowane były 3 osoby - jedna wydostała się z auta o własnych siłach. Dwie inne były zakleszczone. Z auta wydostali je strażacy. Obie były nieprzytomne - jednej nie udało się uratować.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: NIEPORĘT: zderzenie dwóch samochodów przez łosia na drodze - czy są ofiary śmiertelne? [AKTUALIZACJA]