Stadion PGE Narodowy

i

Autor: Filip Bramorski flickr.com Stadion PGE Narodowy

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym - DATA i ZAPISY na bieg dookoła stadionu

2021-10-13 14:00

Będzie to pierwsza w historii stolicy impreza o randze Otwartych Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn. Zawodnicy i zawodniczki pobiegną dookoła stadionu PGE Narodowy na dystansie 5 km. Sprawdźcie, kiedy jest bieg i gdzie można się zapisać.

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym to zupełnie nowa impreza biegowa w Warszawie! Warto powiedzieć, że to nie tylko okazja do sprawdzenia swoich fizycznych możliwości. Jak piszą organizatorzy: Zawody stanowią formę świętowania 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wspólny start w Niepodległej Piątce jest wyrazem wdzięczności kolejnych pokoleń za wolność naszego kraju. Pandemia koronawirusa nie powstrzymuje biegaczy, kibiców i organizatorów od świętowania tak ważnego dnia. W dzień wydarzenia na starcie pojawią się zawodowcy i amatorzy, kobiety oraz mężczyźni - w sumie około 1000 osób. W dalszej części artykułu dowiecie się, kiedy jest bieg Niepodległa Piątka i gdzie można się zapisać.

Peron 6 z zabytkową wiatą w Lesznie prawie gotowy

Niepodległa Piątka - DATA biegu dookoła stadionu

Niepodległa Piątka to bieg wokół PGE Narodowego. 5-kilometrowy dystans to pięć okrążeń korony stadionu. Impreza została zaplanowana na 7 listopada (niedziela). Bieg rozpocznie się o godzinie 10:00.

Niepodległa Piątka - ZAPISY i PAKIETY STARTOWE

Na bieg Niepodległa Piątka wciąż można się jeszcze zapisać. Możliwość udziału w wydarzeniu daje nam wykupienie pakietu startowego. Do 17 października można go nabyć za 75 zł. Później, do 31 października, zapłacić będzie trzeba 90 zł. Zapisów można dokonywać na stronie organizatora.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Niepodległa Piątka na PGE Narodowym - DATA i ZAPISY na bieg dookoła stadionu