Nielegalna impreza w centrum Warszawy. Bawiło się kilkadziesiąt osób. Interweniowała policja

2021-01-26 9:49 P.R
Nielegalna impreza w centrum Warszawy. Bawiło się kilkadziesiąt osób. Interweniowała policja
Autor: Andi Graf fot. Andi Graf

W centrum Warszawy, pomimo obostrzeń, odbyła się duża impreza z udziałem kilkudziesięciu osób. Interweniowała policja. Funkcjonariusze skierowali w tej sprawie wnioski do sądu i sanepidu o ukaranie.

Nagranie z imprezy pojawiło się na Twitterze. Na filmiku widać tłum ludzi bawiących się na parkiecie i stojących w kolejce do otwartego baru. Informację o zorganizowanej imprezie potwierdziła policja. Jak powiedział Polskiej Agencji Prasowej podinspektor Robert Szumiata, na miejscu byli obecni funkcjonariusze oraz pracownicy sanepidu. "Wykonaliśmy czynności, każdy w swoim zakresie" - poinformował. Dodał, że skierowano w tej sprawie wnioski do sądu i sanepidu o ukaranie. Według nieoficjalnych informacji, była to kolejna impreza w tym miejscu. Obostrzenia dotyczące zamknięcia lokali i restauracji zostały utrzymane do 31 stycznia. Lokale gastronomiczne nadal mogą serwować dania jedynie na wynos i z dowozem. Za złamanie tego zakazu sanepid może ukarać grzywną w wysokości nawet 30 tys. zł.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Najgorsze polskie tatuaże - zapowiedź