Nauczycielka zapomniała wyłączyć kamerkę! Igraszkom przyglądali się inni nauczyciele!

i

Autor: Aksa2011

Nauczycielka zapomniała wyłączyć kamerkę! Igraszkom przyglądali się inni nauczyciele!

2021-08-24 10:10

Nauczycielka, która brała udział w spotkaniu Jamajskiego Związku Nauczycieli uprawiała seks przy włączonej kamerce. Jedna z uczestniczek spotkania krzyczała do kobiety, aby przestała i wyłączyła swoją kamerkę. Po chwili obraz pary znikł, ale wcześniej udało się uchwycić moment zbliżenia. Filmik trafił do sieci!

Nietypowa sytuacja miała miejsce na spotkaniu Jamajskiego Związku Nauczycieli! Jedna z uczestniczek konferencji poświęconej… wyzwaniom zdalnego nauczania zapomniała, że ma włączoną kamerę i zabrała się za igraszki z mężczyzną. Na nagraniu, które trafiło do sieci słychać jak inna kobieta krzyczy do igraszkującej kobiety, żeby ta przestała i wyłączyła kamerkę. Po chwili widok na parę zniknął.

CZYTAJ TAKŻE: Tak wygląda "najsmutniejsza kanapka świata". Posiłek z samolotu hitem sieci! [FOTO]

Podobne sytuacje

W 2020 roku jeden z argentyńskich posłów podczas zebrania zdalnego posiedzenia sejmu całował swoją kobietę po piersiach. Poseł tłumaczył po incydencie, że chciał sprawdzić, jak przebiegła operacja sztucznego powiększenia piersi jego wybranki, którą przeszła kilka dni wcześniej. Innym razem urzędnik państwowy na Filipinach stracił pracę za uprawianie seksu z sekretarką podczas zdalnego posiedzenia rady miasta.

Bulwary Wiślane. Koncert Andrea Bocelli
Sonda
Kara wymierzona 70-letniej krakowiance jest:
Źródło: Nauczycielka zapomniała wyłączyć kamerkę! Igraszkom przyglądali się inni nauczyciele!