Spalony samochód

i

Autor: Fot. strazmiejska.waw.pl Spalony samochód

Nad Wisłą spłoną samochód - ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z AKCJI GASZENIA [GALERIA]

2021-07-08 14:54

Na stronie Warszawskiej Straży Miejskiej udostępniono zdjęcia z niedawnej akcji gaszenia samochodu, który płoną niedaleko Parku Fontann nad Wisłą. Z relacji kierowcy wynikało, że auto zapaliło się w czasie jazdy. W naszym artykule zobaczycie fotografie spalonego auta.

Samochód zapalił się nad Wisłą

Do zdarzenia doszło 5 lipca w okolicy parku Fontann nad Wisłą. Kłęby dymu około 18:40 zauważyli strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego, którzy patrolowali wówczas skwer Dywizji Pancernej. Szybko udali się na miejsce w pobliżu przystanku autobusowego przy ul. Sanguszki, gdzie zastali płonącego Peugeota i kierowcę próbującego ugasić pożar. Niestety, ani jego gaśnica, ani gaśnice innych kierowców nie zdołały w pełni stłumić ognia. Strażnicy musieli wezwać na pomoc straż pożarną.

Sprawdź, jakie produkty są szczególnie groźne dla zdrowia

Akcja gaszenia pojazdu - GALERIA ZDJĘĆ

Z relacji kierowcy wynikało, że auto zapaliło się w czasie jazdy. W oczekiwaniu na straż pożarną i policję, strażnicy miejscy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, by udrożnić drogę wezwanym służbom. Strażacy nadjechali około godziny 19 i dogasili pożar. Zdjęcia z akcji znalazły się na stronie Warszawskiej Straży Miejskiej. Zobaczycie je także w poniższej galerii.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Nad Wisłą spłonął samochód - ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z AKCJI GASZENIA [GALERIA]