Policja.

i

Autor: Lukas Plewnia flickr.com4 Policja.

Naczelnik drogówki przypadkowo odnalazł zaginionego

2021-09-09 14:22

Takiego obrotu spraw naczelnik stołecznej drogówki na pewno się nie spodziewał. W drodze do sadu odnalazł mężczyznę uznanego za zaginionego! W jaki sposób do tego doszło? Dowiecie się z naszego artykułu.

Zaskakującą historię opisano na stronie Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. Dotyczy ona naczelnika warszawskiej policji drogowej, który zupełnie przypadkiem odnalazł zaginionego mężczyznę. Co ciekawe, odkrył to podczas udzielania mu pomocy. Młodszy inspektor Dariusz Ejsmont w środę, 8 września, był w drodze do Sądu Rejonowego w Wołominie. Podróżował wraz z funkcjonariuszem swojego wydziału. W pewnej chwili zauważyli człowieka leżącego w rowie. Bez wahania postanowili mu pomóc.

Niszczone i okradane groby znanych Polaków. Jarocka, Andrycz, Górski. Niezapomniani

Mężczyzna był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu

O tym, że w mężczyzna figuruje jako zaginiony w policyjnym systemie, naczelnik drogówki przekonał się sprawdzając jego dokumenty. Funkcjonariusze poinformowali o tym policjantów z Wołomina. Po przeprowadzonych czynnościach z udziałem 48-latka, został on skierowany do schroniska dla osób bezdomnych na terenie powiatu wołomińskiego.

Źródło: kppwolomin.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Naczelnik drogówki przypadkowo odnalazł zaginionego