KORONAWIRUS: W Łódzkiem wzrasta liczba hospitalizacji związanych z COVID-19. Jak z miejscami w szpitalach?

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Parentingupstream

Na Mazowszu najwięcej nowych zakażeń od początku pandemii! Jaka jest sytuacja w Warszawie?

2021-03-11 12:12

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w czwartek o 3756 nowych infekcjach COVID-19 na terenie Mazowsza. To najwyższy dobowy przyrost na terenie województwa od początku pandemii! Również w Warszawie odnotowano jeden z najwyższych wyników od marca 2020 roku.

W całym kraju odnotowano w czwartek 21 045 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Najwięcej z nich dotyczy województwa mazowieckiego. Wykryto tu w ciągu ostatniej doby 3756 infekcji. To najwyższy wynik od początku epidemii. Ministerstwo poinformowało również o śmierci 375 zakażonych osób w całej Polsce. Tylko na Mazowszu zmarły 72 dwie osoby.  Resort informuje, że 18 z nich nie miało chorób współistniejących.

COVID-19 w Warszawie. Ile jest zakażeń?

W samej stolicy w czwartek odnotowano 1493 zakażenia koronawirusem. To również najwyższy wynik w ciągu ostatnich miesięcy i jeden z wyższych od początku pandemii. Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie obostrzenia na Mazowszu mogą zostać zaostrzone.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Sprzedawał ziemniaki, a okradł staruszkę
Sonda
Czy Dawid Kubacki jest najlepszym polskim skoczkiem narciarskim?
Źródło: Na Mazowszu najwięcej nowych zakażeń od początku pandemii! Jaka jest sytuacja w Warszawie?