Pożar ciężarówki na wisłostradzie

i

Autor: https://www.facebook.com/samorzadmlocin/ Pożar ciężarówki na wisłostradzie

Młociny: ŚMIECIARKA SPŁONĘŁA NA WISŁOSTRADZIE - wideo trafiło do sieci!

2022-01-20 10:37

W czwartek rano, 20. stycznia na Wisłostradzie miało miejsce groźne zdarzenie - samochód ciężarowy doszczętnie spłonął na środku drogi. Nagranie tego dramatycznego wydarzenia trafiło do sieci. Obejrzycie je w naszym artykule.

Kierowcy, którzy w poniedziałek, 20. stycznia, po godzinie 8 rano przejeżdżali Wisłostradą przez Młociny, byli świadkami groźnego zdarzenia - na estakadzie bielańskiej w stronę Łomianek zapalił się samochód ciężarowy przewożący odpady budowlane. Auto płonęło przed zjazdem na most Skłodowskiej-Curie. Ta sytuacja przyczyniła się do powstania wielkich utrudnień w ruchu na bielańskim odcinku Wisłostrady. Sam pożar ciężarówki został zaś zarejestrowany na wideo. Nagranie ukazujące płomienie trawiące pojazd trafiło na facebokowy profil Samorządu Młocin. Film zamieściliśmy w dalszej części naszego artykułu.

Autokar spłonął na stacji paliw

Ciężarówka płonie na środku drogi - zobaczcie wideo

Nagranie z pożaru opublikował na Facebooku Samorząd Młocin. Z komentarzy dowiadujemy się, że w tym wydarzeniu nikt nie ucierpiał, a kierowca ciężarówki wraz z grupą innych osób stał nieopodal płonącego pojazdu. Zobaczcie, jak to wyglądało.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Młociny: ŚMIECIARKA SPŁONĘŁA NA WISŁOSTRADZIE - wideo trafiło do sieci!