Gra sprzed lat powraca! Mistrzostwa Polski w Palanta już w ten weekend

i

Autor: Pixabay Gra sprzed lat powraca! Mistrzostwa Polski w Palanta już w ten weekend

Gra sprzed lat powraca! Mistrzostwa Polski w Palanta już w ten weekend

2021-10-05 15:53

Nie lada gratka dla miłośników sportu już w ten weekend! W sobotę, 9 października, o godzinie 11, na nowym stadionie palantowym Nowa Praga Arena, rozpoczynają się Mistrzostwa Polski w Palanta. Zmierzą się w nich drużyny z całego kraju. Do Warszawy przyjadą gracze m.in. z Trójmiasta, Krakowa i Rzeszowa. Jednak rozgrywki to nie jedyne atrakcje przygotowane dla kibiców.

Palant powraca w wielkim stylu

Już w sobotę, 9 października, wielkie wydarzenie dla wszystkich miłośników gry w palanta. O 11:00 na nowym stadionie palantowym Nowa Praga Arena rozpoczną się Mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie! W turnieju wezmą udział zawodnicy m.in. z Warszawy, Krakowa, Rzeszowa, a także zeszłoroczni mistrzowie z Trójmiasta.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

- Trenują bardzo regularnie i nie przeszkadza im zima. To było problemem w pozostałych drużynach, że w zimę była przerwa zimowa. Drużyna Trójmiejska od dwóch lat trenuje również na hali, gdzie ma regularne treningi, nawet dwa razy w tygodniu - mówi Łukasz Szymborski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Palantowego.

Mistrzostwa Polski w Palanta już w sobotę, 9.10

Starcie drużyn na boisku to nie jedyne atrakcje przygotowane dla kibiców.

- Będzie rozłożona ścianka, gdzie każdy z kibiców będzie mógł wziąć piłkę i spróbować samemu postarać się trafić w daną przestrzeń. Między meczami będziemy użyczać kija, żeby każdy z kibiców chociaż przez chwilę mógł spróbować wybić taką piłkę - dodaje Łukasz Szymborski.

Psychotest. Czy jesteś zazdrosna/zazdrosny?

Pytanie 1 z 7
Jak często kłócisz się z partnerem/partnerką o inne osoby?

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Ci, którym nie uda się na nią dotrzeć, będą mogli obejrzeć transmisję online.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Gra sprzed lat powraca! Mistrzostwa Polski w Palanta już w ten weekend