Miłogst Reczek nie żyje

i

Autor: https://www.facebook.com/photo/?fbid=436208138134842&set=a.268418651580459 Zdjęcie poglądowe

Miłogost Reczek nie żyje. Odszedł głos naszego dzieciństwa. Wcielał się w Vesemira, Shifu i Obi-Wan Kenobiego

2021-12-14 10:51

Miłogost Reczek nie żyje, głos naszego dzieciństwa. Użyczał głosu Vesemirowi, Shifu i Obi-Wan Kenobiemu. Miał 60 lat. O śmierci znanego aktora poinformował fanpage "Widzę Głosy". To oni współpracowali z aktorem podczas tworzenia filmu o jego rolach dubbingowych.

Miłogost Reczek nie żyje, głos naszego dzieciństwa - przyczyny śmierci

Przyczyny śmierci aktora nie są znane. Wiadomo jednak, że zmagał się on z nieuleczalną chorobą. Aktor w swoim życiu wystąpił w około 350 produkcjach. Wśród nich były role dubbingowe w takich produkcjach jak Simpsonowie, gdzie wcielił się w rolę Homera Simpsona przez wszystkie sezony. Ponadto mogliśmy go usłyszeć w Hobbicie, gdzie pojawił się jako Troll Tom. Znamy go również z pierwszej trylogii "Gwiezdnych Wojen", która została zdubbingowana po latach. Tam Miłogost Reczek podłożył głos Obi-Wanowi Kenobiemu. 

Ponadto aktor współpracował z CD Projekt Red i poznaliśmy go jako Vesemira i Talara z gier Wiedźmin II Zabójcy Królów i Wiedźmin III Dziki Gon. W Cyberpunku 2077 podłożył głos Viktorowi Vektorowi, a w Diablo III fani mogli go usłyszeć jako Mnicha. 

Źródło: Miłogost Reczek nie żyje. Odszedł głos naszego dzieciństwa. Wcielał się w Vesemira, Shifu i Obi-Wan Kenobiego