Miasteczko Mikołaja powraca! Już 12 grudnia zagości przy Pl. Hallera

i

Autor: Konrad Traczyk Miasteczko Mikołaja powraca! Już 12 grudnia zagości przy Pl. Hallera

Miasteczko Mikołaja powraca! Już 12 grudnia zagości przy Pl. Hallera

2021-12-02 14:33

W niedzielę, 12. grudnia po raz szósty będzie można odwiedzić Miasteczko Mikołaja! W ramach wydarzenia organizowanego przez Fundację A.R.T. przy Pl. Hallera na warszawiaków czeka mnóstwo świątecznych atrakcji. M.in. konkursy z nagrodami, gry i zabawy dla dzieci. Organizatorzy przygotowali również spotkanie online.

Miasteczko Mikołaja w Warszawie

Miasteczko Mikołaja powraca! W niedzielę, 12. grudnia mieszkańcy stolicy już po raz 6. będą mogli poczuć świąteczną atmosferę podczas kiermaszu przed Rodzinną Klubokawiarnią Praską przy Pl. Hallera. Jak zapewnia Agnieszka Tobota z fundacji A.R.T., będzie można na nim nabyć m.in. dekoracje świąteczne i dobre jedzenie. Dochód ze sprzedaży trafi do podopiecznych organizacji.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

- Będziemy malować pierniki, będziemy malować bombki, będzie misiowy szpital, będziemy śpiewać, jeść i przebywać ze sobą. Nie wiem, czy będziemy się mogli przytulać, ale mam nadzieję, że jak założymy maseczki, to że trochę się będzie można przytulić - mówi Agnieszka Tobota.

Miasteczko Mikołaja online

Osoby, które nie będą mogły tego dnia wyjść z domu, będą mogły wziąć udział w wydarzeniach online: - Teatr Guliwer przedstawi świąteczne warsztaty. Wszystkie informacje, co trzeba przygotować na te warsztaty będzie można znaleźć w naszych mediach społecznościowych. Później będzie niesforny elf, który będzie przeszkadzał w robieniu eksperymentów i będzie... robił śnieg - dodaje Agnieszka Tobota.

QUIZ. Polskie powstania. Warszawskie, listopadowe, jakie jeszcze? Dopasuj daty i zdąbądź komplet punktów!

Pytanie 1 z 10
Które polskie powstanie wybuchło w 1863 r.?

Atrakcje online będą dostępne od 10 do 13, a kiermasz przy Pl. Hallera od 13 do 17.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Miasteczko Mikołaja powraca! Już 12 grudnia zagości przy Pl. Hallera