Mecz Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb: Kibole z Chorwacji zatrzymani pod Warszawą?

i

Autor: policja.gov.pl, zdjęcie ilustracyjne Mecz Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb: Kibole z Chorwacji zatrzymani pod Warszawą?

Mecz Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb: Kibole z Chorwacji zatrzymani pod Warszawą?

2021-08-10 17:55

Duża policyjna akcja na trasie S8 w okolicach Warszawy. Na wjeździe do stolicy od strony Pruszkowa funkcjonariusze kontrolują autokary z obywatelami Chorwacji, kibicami Dinama Zagrzeb, które dziś gra w Warszawie z Legią w eliminacjach Ligi Mistrzów. Informację dostaliśmy od naszego słuchacza, ale potwierdza je policja.

- Policja spacyfikowała cztery autokary kibiców Dinama Zagrzeb, bo grozili, że przyjadą i zrobią zadymę w Warszawie, za to że nie dostali biletów na dzisiejszy mecz - poinformował nas słuchacz ESKA Warszawa i dodał, że na miejscu jest kilkadziesiąt radiowozów.

Te doniesienia potwierdził Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji. - Dostaliśmy informacje, że na trasie S8 w pobliżu Pruszkowa w stronę Warszawy zmierzają autokary najprawdopodobniej z kibicami Zagrzebia. Stąd nasza decyzja o zatrzymaniu autokarów, sprawdzeniu tych autokarów przede wszystkim pod tym względem, czy rzeczywiście w tych autokarach znajdują się kibice - podkreśla.

Czytaj także: Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb - Wojskowi przed szansą sprawienia niespodzianki

Funkcjonariusze sprawdzają, czy w autokarach nie są przewożone niebezpieczne przedmioty czy substancje zakazane. Kontrola odbywa się na MOP-ie, czyli na parkingu bocznym przy trasie S8. Nie mam informacji, żeby korki na trasie S8 wynikały z kontroli.

Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb: O której mecz? Gdzie oglądać?

Piłkarze Legii Warszawa, po wyjazdowym remisie 1:1, zagrają u siebie we wtorek rewanż z Dinamem Zagrzeb w 3. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Początek bardzo ciekawie zapowiadającego się meczu na Łazienkowskiej o godz. 21.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Mecz Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb: Kibole z Chorwacji zatrzymani pod Warszawą?