Matka z trzyletnią córką ZAGINĘŁY - policja szuka ANNY I NATALII ŁADNYCH

i

Autor: pragapd.policja.waw.pl ANNA I NATALIA ŁADNE

Matka z trzyletnią córką ZAGINĘŁY - policja szuka ANNY I NATALII ŁADNYCH

2021-04-19 15:40

Anna Ładna wraz ze swoją 3-letnią córką Natalią wyszła z domu 18 kwietnia. Do tego czasu kobieta nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Włączamy się w akcję poszukiwań. W naszym artykule znajdziecie rysopis zaginionych i kontakt do odpowiednich służb.

Rysopis zaginionych

Anna i Natalia Ładne zaginęły - taką informację zamieściła na swojej stronie Komenda Rejonowa Policji VII. Policjanci z komisariatu Warszawa Wesoła poszukują zaginionych matki i córki. 32-letnia Anna Ładna opuściła miejsce zamieszkania w niedziele 18 kwietnia. Zabrała ze sobą swoją 3-letnią córkę Natalię. Kobieta do tej pory nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich. Policja podała rysopis zaginionych, który może pomóc w ich odnalezieniu. Anna Ładna ma około 165 cm wzrostu, sylwetkę szczupłą, włosy ciemne, proste do ramion, bez odrostów, brązowe oczy, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne. Wychodząc z domu była najprawdopodobniej ubrana w zieloną kurtkę kapturem i niebieskie jeansy. Kobieta posiada znak szczególny - wystającą brodawkę na szyi. Natalia Ładna ma około 110 cm wzrostu, sylwetkę szczupła, włosy rude do ramion, oczy niebieskie, nos prosty, uszy odstające. W dniu zaginięcia ubrana była w fioletową kurtkę i niebieskie jeansy.

Policyjny pościg za motocyklistą

AKTUALIZACJA 20.04

Anna i Natalia Ładne odnalezione! Policja ustaliła ich miejsce pobytu. Matka z córką przebywały u rodziny poza Warszawą.

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Policja z KRP VII prowadzi poszukiwania zaginionych Anny i Natalii Ładnych. Funkcjonariusze proszą o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu matki i córki. Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety z dziewczynką proszone są o kontakt z policjantami komisariatu w Wesołej tel. 47 74 603-24-21 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: [email protected].

Źródło: pragapd.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Matka z trzyletnią córką ZAGINĘŁY - policja szuka ANNY I NATALII ŁADNYCH [AKTUALIZACJA 20.04]