KPP w Otwocku

i

Autor: kppotwock.policja.waw.p KPP w Otwocku

MATKA POGRYZŁA DZIECKO - wstrząsająca sprawa z Karczewa

2021-06-02 14:53

Aż trudno uwierzyć, że to wydarzyło się naprawdę! W Karczewie zatrzymano młodą matkę, która pogryzła własne dziecko! Ta wstrząsająca sprawa ujrzała światło dzienne po tym, gdy na policję wpłynęło zawiadomienie z przedszkola. Więcej szczegółów w artykule.

Matka pogryzła dziecko - choć brzmi to wręcz nieprawdopodobnie, wydarzyło się naprawdę! Te wstrząsające wydarzenia miały miejsce w Karczewie, pod koniec maja. Wyszły na jaw po zgłoszeniu sprawy przez dyrekcję jednego z przedszkoli. Według informacji zamieszczonych na stronie Komendy Rejonowej Policji w Otwocku, zgłoszenie dotyczyło podejrzenia fizycznego znęcania się nad 4-letnią dziewczynką. Pracowników placówki miało zaniepokoić to, że dziecko ma liczne obtarcia i zasinienia na całym ciele. Poproszeni o interwencję mundurowi z komisariatu w Otwocku zajęli się sprawą. To co odkryli, było wprost nie do uwierzenia! Okazało się, że wszystkie obrażenia zadała matka dziewczynki, a część z nich powstało w wyniku pogryzienia.

Nielegalny towar za ponad 10 mln złotych na Woli

Znęcała się nad córką gryząc i bijąc!

Policjanci szybko ustalili, że 4-latka mogła być ofiarą przemocy domowej. Mundurowi postanowili się udać do jej domu. Tam zastali jej 28-letnią matkę. Co zaskakujące, kobieta przyznała policjantom, że córkę kilkukrotnie ugryzła! Ponadto biła swoje dziecko legginsami. Powodem przemocy miało być to, że "dziewczynka była niegrzeczna". Policjanci zatrzymali kobietę i przewieźli ją do komendy. Tam matce przedstawiono zarzuty fizycznego znęcania się nad córką. Do sądu skierowano zaś za pośrednictwem prokuratury wniosek o tymczasowe aresztowanie 28-latki. Sąd przychylił się do tego, co poskutkowało 3-miesięcznym aresztem dla matki.

Policjanci apelują, by nie lekceważyć przypadków przemocy rodzinnej. Telefon na numer alarmowy bardzo często może uratować życie, a ofiarę uwolnić od przemocy.

Źródło: kppotwock.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Sonda
Czy chciałbyś być policjantem?
Źródło: MATKA POGRYZŁA DZIECKO - wstrząsająca sprawa z Karczewa