Makabryczne odkrycie przy Zabranieckiej

i

Autor: Straż Miejska Warszawa Makabryczne odkrycie przy Zabranieckiej

Makabryczne znalezisko w Warszawie. To mogą być ludzkie kości... [ZDJĘCIA]

2021-04-23 20:13

Makabryczne znalezisko w Warszawie przy ulicy Zabranieckiej. Wokół zakładu utylizacji śmieci znaleziono kości. Możliwe, że są to ludzkie szczątki. Trwają oczekiwania na ekspertyzę.

Zaczęło się od zwykłego zgłoszenia. Sprawa okazała się poważniejsza. - Strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego przyjęli 22 kwietnia zgłoszenie o zaśmieceniu terenu przylegającego do zakładu utylizacji śmieci przy ulicy Zabranieckiej. Nawet w najczarniejszych myślach nie spodziewali się tego, co tam znaleźli - informują strażnicy miejscy.

Czytaj także: Google Street View - dom Jarosława Kaczyńskiego ZAMAZANY! Czemu go nie widać?

Na terenach zielonych wokół zakładu utylizacji śmieci, zdarzają się przypadki nielegalnego porzucania odpadów. Kiedy strażnicy miejscy otrzymali kolejne takie zgłoszenie i jechali we wskazane przez osobę zgłaszającą miejsce, spodziewali się, że ktoś wysypał tam gruz, pozostałości po remoncie lub coś podobnego.

- Kiedy jednak strażnicy weszli kilka metrów w zarośla, zobaczyli coś bielejącego na ziemi. Po chwili z przerażeniem odkryli, że były to… kości wyglądem przypominające ludzkie - informuje straż miejska.

Czytaj także: Policjanci przypilnują matur i egzaminów ósmoklasisty! "Uczniowie też wszczynają fałszywe alarmy bombowe"

Funkcjonariusze zabezpieczyli teren. Na miejsce natychmiast wezwano patrol policji i techników policyjnych, którzy zabezpieczyli fragment szkieletu i kilku innych kości, by przekazać je do dalszych badań. Ekspertyza wykaże czy są to kości ludzkie. Cała sprawa została przejęta przez policję.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Do tych legendarnych programów zasiadała cała Polska. Wstyd nie zdobyć przynajmniej 5 punktów!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. W której stacji telewizyjnej emitowany był program "Idź na całość"?
Raport z anteny 23.04, godz.10
Źródło: Makabryczne znalezisko w Warszawie. To mogą być ludzkie kości... [ZDJĘCIA]