MAJLAND - kiedy otwarcie parku rozrywki pod Warszawą? Jakie będą atrakcje?

2021-06-10 15:33

W Góraszce pod Warszawą powstaje drugi w Polsce park rozrywki Majland. Bohaterką miejsca, w którym bawić będą się dzieci i dorośli, jest znana wszystkim Pszczółka Maja. Z naszego artykułu dowiecie się, kiedy nastąpi otwarcie parku Majland i jakie atrakcje tam znajdziemy.

Majland - kiedy otwarcie parku rozrywki pod Warszawą? Jakie będą atrakcje? takie pytania mogą sobie zadawać wszyscy ci, którzy słyszeli o budowie drugiego w Polsce parku Majland. Pod koniec września 2018 uruchomiono park w Kownatach. Od tamtego czasu jest on chętnie odwiedzany przez całe rodziny. Zarządzająca nim belgijska spółka Plopsa postanowiła powtórzyć sukces pod Warszawą. W grudniu 2020 rozpoczęła się budowa Majland w miejscowości Góraszka, nieopodal węzła drogi ekspresowej S17. Park rozrywki będzie poświęcony słynnej Pszczółce Maji - bohaterce bajki, którą znają zarówno dzieci, jak i dorośli. Ponadto, jak czytamy na stronie plopsanews.comMajaland będzie częścią innowacyjnego kompleksu o nazwie Projekt Góraszka. W dalszej części artykułu przeczytacie, kiedy można spodziewać się otwarcia parku Majland i jakie rozrywki tam znajdziemy.

Nowe oblicze ulicy Chmielnej. Urzędnicy wybrali projekt

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Majland Warszawa - kiedy otwarcie?

Kiedy zostanie uruchomiony park rozrywki Majland pod Warszawą? Zakończenie inwestycji planowane jest na wiosnę 2022 roku. Dokładana data otwarcia parku nie jest jeszcze znana.

Park rozrywki Majland - jakie atrakcje?

Jakie rozrywki będą czekać na nas w parku rozrywki Majland? Znajdą się tam między innymi Karuzele kwiatów i motyli, las zabaw, miasteczko samochodowe, place zabaw Gucia i Mai, Rollercoaster Wikingów, łodzie Wikingów, tańcząca fontanna, teatr i szkoła latania. To oczywiście nie wszystko. W parku znajdziemy większość z tych atrakcji, które znajdują się w Kownatach.

Źródło: MAJLAND - kiedy otwarcie parku rozrywki pod Warszawą? Jakie będą atrakcje?