Stadion Legii.

i

Autor: Marcel flickr.com Stadion Legii.

Liga Europy: mecze Legii Warszawa pokaże telewizja - kompromisowe rozwiązanie w kwestii transmisji

2021-09-13 13:54

Legia Warszawa wywalczyła sobie udział w Lidze Europy. W czwartek, 26 sierpnia, Wojskowi wygrali ze Slavią Praga w meczu o możliwość udziału w fazie grupowej rozgrywek. Wiemy już, że kibice będą mogli śledzić poczynania Legii w LE na ekranach telewizorów. Na żywo nie obejrzymy jednak wszystkich spotkań. Więcej o transmisjach meczów Legionistów przeczytacie w artykule.

Legia Warszawa - transmisje meczów w Lidze Europy to już fakt! Fani i fanki Wojskowych będą mogli śledzić poczynania podopiecznych Czesława Michniewicza w telewizji. Nic dziwnego, że relacje będą pokazywane w TV. Liga Europy to rozgrywki wysokiej rangi. Grają tam kluby, które nie weszły do Ligi Mistrzów. Legia Warszawa wywalczyła sobie udział w meczu ze Slavią Praga. Czeski klub uległ Legionistom na ich stadionie przy Łazienkowskiej 3. To właśnie spotkania na tym stadionie będą transmitowane w telewizji. Oznacza to, że na ekranach telewizorów obejrzymy w najbliższym czasie przynajmniej trzy mecze na żywo Legii Warszawa. Co z pozostałymi? O tym w dalszej części artykułu.

Bicie Rekordu Polski na najdłuższą linie z monet 5-cio złotowych

Gdzie obejrzymy mecze Legii Warszawa?

Wszystkie mecze Legii Warszawa w Lidze Europy pokaże platforma streamingowa Viaplay. Z serwisem porozumiała się Telewizja Polska. Umowa przewiduje, że TVP przeprowadzi transmisje na żywo meczów Legii Warszawa rozgrywanych przy Łazienkowskiej 3. Co zaś ze spotkaniami wyjazdowymi?

Sonda
Czy kibicujesz Legii Warszawa?

Retransmisje meczów wyjazdowych

Ci, którzy nie wykupią dostępu na stronie Viaplay, będą musieli zadowolić się retransmisjami meczów wyjazdowych Legii Warszawa. Będą one emitowane w kanale otwartym TVP.

Legia Warszawy w Lidze Europy - plan transmisji

TVP na pewno wyemituje transmisje i retransmisje sześciu meczów Legii Warszawa w Lidze Europy. Będą to spotkania fazy grupowej ze Spartakiem Moskwa, Leicesterem i Napoli. Poniżej plan transmisji.

  • 15.09: Spartak Moskwa – Legia Warszawa (na żywo w Viaplay, retransmisja w TVP)
  • 30.09: Legia Warszawa – Leicester (na żywo w Viaplay i TVP)
  • 21.10: Napoli – Legia Warszawa (na żywo w Viaplay, retransmisja w TVP)
  • 4.11: Legia Warszawa – Napoli (na żywo w Viaplay i TVP)
  • 25.11: Leicester – Legia Warszawa (na żywo w Viaplay, retransmisja w TVP)
  • 9.12: Legia Warszawa – Spartak Moskwa (na żywo w Viaplay i TVP)

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Liga Europy: mecze Legii Warszawa pokaże telewizja - kompromisowe rozwiązanie w kwestii transmisji