Liceum Batorego zaprasza na nietypowy dzień otwarty! Ósmoklasistów przyjmie w Minecrafcie

i

Autor: Pixabay Liceum Batorego zaprasza na nietypowy dzień otwarty! Ósmoklasistów przyjmie w Minecrafcie

Liceum Batorego zaprasza na nietypowy dzień otwarty! Ósmoklasistów przyjmie w Minecrafcie

2021-04-15 16:57

Szkoły w związku z pandemią są zamknięte, dlatego II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego dzień otwarty zorganizuje w popularnej grze komputerowej! Uczniowie stołecznego ogólniaka odwzorowali jego budynek w Minecrafcie. A już w sobotę w wirtualnej przestrzeni odwiedzą ich ósmoklasiści.

Dzień otwarty w Minecrafcie

Ogólniak Batorego trafił do Minecrafta! Teraz w wirtualnej przestrzeni gry odbędzie się dzień otwarty szkoły. Ósmoklasiści będą mogli w nim wziąć udział już w najbliższą sobotę. Jak mówi przewodnicząca samorządu uczniowskiego, Minji Kim - inspiracja do takiego dnia otwartego wzięła się z zachodu.

Sonda
Czy badano Cię na obecność koronawirusa?

- Inspirację zaczerpnęliśmy od uczniów liceum w USA, którzy zbudowali budynek szkoły w Minecrafcie, aby mogło się w nim odbyć wirtualne wręczenie dyplomów dla ich maturzystów - tłumaczy Minji Kim.

Liceum Batorego w Mincecrafcie

Poza wirtualną przestrzenią dzień otwarty będzie w zasadzie dość typowy.

- Celem takiego wydarzenia jest umożliwienie kandydatom zapoznania się z budynkiem naszej szkoły, pomimo pandemii koronawirusa. Będą mogli dowiedzieć się, jak wygląda szkoła, jakie mamy udogodnienia i oczywiście zadać pytania uczniom nt. nauki w Batorym - tłumaczy Minji Kim.

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Szczegóły wydarzenia można znaleźć w mediach społecznościowych samorządu uczniowskiego Liceum Batorego.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Liceum Batorego zaprasza na nietypowy dzień otwarty! Ósmoklasistów przyjmie w Minecrafcie