Licealistki motywują cytatami! Wkrótce ich billboardy znajdą się w centrum Warszawy

i

Autor: archiwum prywatne Licealistki motywują cytatami! Wkrótce ich billboardy znajdą się w centrum Warszawy

Licealistki motywują cytatami! Wkrótce ich billboardy znajdą się w centrum Warszawy

2021-04-14 17:54

"Nic, co ma wielką wartość w życiu, nie przychodzi łatwo". To motto z profilu "The Power Of Words", na którym płockie licealistki każdego dnia motywują cytatami do działania! W sieci prezentują też przykłady osób, którym udało się spełnić marzenia. Niebawem ze swoją akcją dotrą także na ulice Warszawy.

Cytaty motywujące licealistek

Uczennice Liceum im. Władysława Jagiełły w Płocku motywują do działania cytatami i przykładami ludzi sukcesu! Każdego dnia w ramach projektu "The Power Of Words" w social mediach i na swojej stronie publikują motto lub artykuł nt. osoby, której udało się spełnić marzenia. Jak mówi współtwórczyni projektu, Sara Bisping-Janiak - głównym z założeń jest dotarcie do rówieśników.

Najpiękniejsze zabytki Europy. Gdzie to jest?

Pytanie 1 z 10
Gdzie mieści się Partenon?
Zdjęcie

- Projekt powstał z myślą o młodych ludziach, którym brakuje motywacji lub pomysłu, co zrobić, żeby osiągnąć swoje cele, spełnić swoje marzenia i dojść na sam szczyt. Osiągnąć sukces - mówi Sara Bisping-Janiak.

Od cytatów w sieci, do motywujących billboardów

Uczestniczki projektu wychodzą jednak poza Internet. Niebawem motywacyjne treści pojawią się w centrum Warszawy.

- Będą wywieszone billboardy oraz będą nasze plakaty w wiatach autobusowych. Efekty myślę, że będzie można zobaczyć już od przyszłego tygodnia - tłumaczy Sara Bisping-Janiak.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Projekt można śledzić w social mediach pod hasłem The Power Of Words. Inicjatywa jest tworzona w ramach olimpiady Zwolnieni z teorii.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Licealistki motywują cytatami! Wkrótce ich billboardy znajdą się w centrum Warszawy