Lewandowski dostał list od fana

i

Autor: PAP/EPA/Facebook.com

Lewandowski dostał wzruszający list od 9-letniego fana. "Prawdziwy kibic nigdy w Ciebie nie zwątpi"

2021-06-26 16:03

Mistrzostwa Europy 2020 dla reprezentacji Polski już się zakończyły. Po ostatnim - przegranym - meczu ze Szwecją, na reprezentację Polski spłynęła fala krytyki. Tymczasem 9-letni wielbiciel Roberta Lewandowskiego pokazał, że prawdziwy kibic jest przy swojej drużynie na dobre i na złe. Napisał list do piłkarza, który ten udostępnił w internecie.

To się nazywa kibic! Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, pochwalił się listem, który otrzymał od swojego 9-letniego fana. Do piłkarza napisał 9-letni Kuba.

"Trzymałem za Ciebie kciuki na Euro 2020, nie zawiodłeś mnie" - napisał młody kibic. - "Nie przejmuj się ludźmi, którzy źle mówią o Tobie i o reszcie drużyny, prawdziwy kibic nigdy w Ciebie nie zwątpi i w naszą reprezentację"

Chłopiec pisze również, że sam chętnie grałby w piłkę. Niestety - nie pozwala mu na to stan zdrowia.

"Szkoda, że nie mogę grać w piłkę w drużynie bo mi lekarz zabronił z powodu chorego serduszka i czasem się męczę" - napisał.

W jaki sposób list dotarł do piłkarza? Chłopiec nie mógł go wysłać, bo nie znał adresu Lewandowskiego. Poprosił więc mamę, by udostępniła go w sieci. Udało się, list doszedł do adresata, a kapitan reprezentacji Polski udostępnił go na swoim profilu.

- Kuba, Twój list do mnie dotarł i sprawił mi dużo radości - napisał Lewandowski na Facebooku. - Bardzo Ci za niego dziękuję. Jesteś najlepszym kibicem jakiego mógłbym sobie wymarzyć. Ty też nigdy się nie poddawaj i zawsze walcz o swoje marzenia! Mocno Cię pozdrawiam.

Raport z anteny 24.06, godz.10
Źródło: Lewandowski dostał wzruszający list od 9-letniego fana. "Prawdziwy kibic nigdy w Ciebie nie zwątpi"